Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már teljesen kikészültem.

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy idióta apuka lányával, aki máig nem fogadta el az egyébként nem nagy fültágítómat, és minden odafelé vezető út hozzájuk, már ideg örlő hogy vajon mit fog kitalálni

Valamelyik nap is ivott kicsit és a kertben voltunk már a sörös üveg nyakát akarta a fülemhez próbálni, meg seprűnyelet

A barátnőm, ilyenkor kiosztja és elvisz a közeléből, azt olyat morog hogy jaj de szerelmesek "fülikéék"

Azon gondolkozom hogy kiadom barátnőm útját, mert ez nem állapot már az anyukája rendes, de ez nem élet már nekem, jobb lenne ha külön válnánk, nagyon szeretem őt és sokat sírtam miatta hogy megszerezzem

Hogy döntenél?

21/f


2013. júl. 23. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném az apjával a dolgot.
2013. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Esetleg valami átmenetei megoldás hirtelen? Mondjuk odaköltözne hozzátok a lány? Vagy közös albiba mennétek? BÁr gondolom még nem dolgozik, lehet te sem? Talán ne menj hozzájuk, hanem hívd el inkább magadhoz.
2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Leülnék az apukájával megbeszélni a dolgot.
2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Talán nemkéne az a gusztustalan x*r a füledbe.

Ha ennyit sem ér neked a lány, hogy azt kiszeded akkor gratulálok

Just sayin'

2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Valamihek:


Szerintem már annyira ki van neki tágulva hogy undorító lenne ha leszedné C:

2013. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sehogy nem lehet megoldani azt hogy ne találkozz az apjával?

Ha tényleg őszintén szeretitek egymást, akkor nehogy már az apja miatt menjetek szét.

Persze a barátnődet ne tiltsd el az apjától, egyszerűen te ne menj oda ha otthon van.

2013. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ha nem bírod az apját csak kerüld el a csávót, istenem. nem lehetnek túl komoly érzéseid a lány felé ha az apja viselkedése miatt ki tudnád dobni.
2013. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én semmiképp sem hagynám el a lányt ebben az esetben, maximum lesz**nám, hogy mit mond az apja, főleg, hogy az anyja rendes...
2013. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Dolgozni csak én dolgozom, viszont az összeköltözés még korai meg azt mondta butaság mert náluk ott van a két generációs ház, ahova mehetnék mert elférnénk

Nem gusztustalan a fülem, ezért nem is értem hogy mit nem bír elviselni, mondjuk lehet hülye is már

2013. júl. 23. 19:35
 10/22 anonim ***** válasza:

Először is a fülbevalók a nőknek valók, nem a férfiaknak. A fültágító meg gusztustalan undorító, feltűnési viszketegségben szenvedő páváknak (most komolyan ezt a szót használtam?).


Másodszor: egy igazi férfi nem rinyál! (idézet: Mucsi)


Harmadszor, ha ér neked valamit is a csaj, akkor szedd ki a füledből azt a sz*rt és nézz ki úgy, mintha férfi lennél, bár ezzel a Himaláját másznád meg.

2013. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!