Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek egy olyan pasiról, akit hát utálnak az ismerőseid és te vele kavarsz? /L

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, nekem nagyon bejön helyes,izmos, iszonyatosan jó csókol...el is vittem magamhoz és majdnem le is feküdtünk. Csak hát nem ment annyira részegek voltunk így csak petting volt(talán jobb is, mert így nem felejtettük el egymást másnap)...azóta is beszélünk. És hát valahogy ez kitudódott:/ őt is sokan ismerik és engem is, a városban is láttak vele, és sajnos pasim is van ,csak nagyon messze félek, hogy megtudja.

Na de a pasival az a gond, hogy elég nagy szoknya pecér tehát , megyek vele az utcán és szinte mindegyik csajhoz volt valami minimális köze..mondjunk ez nem zavar, csak mindenki azzal szadizik, "hogy te azért jobbat érdemelnél,ilyen ez a gyerek meg olyan":D ilyenek és már nagyon idegesítő! szerintem mindenkinek lehet véleménye, de bele szólása azért csak nincs!?

Titeket se befolyásolnának?



2013. júl. 23. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
-.-"
2013. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem mondod el a barátodnak de aztán ne ríjál ha megvoltál neki és kidob pár hét múlva összeilletek
2013. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért mondják, ha jók fogom, mert nem hagy ki egy lyukat sem

ennyi

a többi a Te dolgod, amúgy ha van eszed megmondod neki, mielőtt mástól tudja meg, ez az egész nem érte meg, szerintem, bár a Te döntésed N

2013. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy mi van? Te valszeg rózsaszín ködben élsz és mindent szépnek látsz, a barátaid figyelmeztetnek, hogy csak megégeted magad a sráccal és rossz vége lesz (mert számukra egyértelmű, nem a puncijuk irányítja őket), te meg szidni fogod őket amikor vége lesz, hogy miért nem szóltak.

Az is eléggé szemétség, hogy félrejársz. Legalább legyen annyi tartás benned, hogy szakítasz az aktuálissal, mielőtt etyepetyélsz egy olyan nőcsábásszal akitől mindenki próbál megvédeni, de te mégis, csakazértis bele mész. Gondolom a szokásos tini ellenkező fázisban vagy, amikor azt mondják nem szabad kútba ugrani és te háromszor is beleugrasz.

2013. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"hogy te azért jobbat érdemelnél,ilyen ez a gyerek meg olyan":D Óriásit tévednek! Egy cseppet sem érdemelsz jobbat. Remélem ez f*rok is majd jól p*csánrúg, ha behúzta a strigulát. Ilyen csaj nem érdemel senkit.
2013. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!