Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ducit kezdek megszeretni, de barátaim nem akarják?

Figyelt kérdés
Barátaim csúfolnak, hogy idiota vagyok meg lúzer, hogy duci csajjal ismerkedek és milyen igénytelen vagyok, hogy tudok egy tehénnel együtt lenni. Mit csinálnátok helyembe? Felvállaljam a barátnőm?
2013. júl. 24. 12:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor nem kérdés h felvállalod. Az meg nem barát aki amiatt cikiz h kivel vagy, kit szeretsz. Baromi értelmes srácok lehetnek. Tényleg hiányozna egy ilyen uninteligens társaság???
2013. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már azért ne jöjjél össze egy olyan lánnyal mert nem tökéletes az alakja. Nem a külső a fontos, a barátaid meg egyszerűen nem normálisak ha így gondolkodnak. Ne hallgass rájuk.
2013. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben alaposan beverném a haverjaid pofáját. És én nem nevezném barátaimnak őket többé.
2013. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előttem lévővel... Ha szereted vállald fel.. :O ez hülye kérdés..
2013. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tetszik a lány akkor igen, ne hallgass a haverjaidra- hülyék attól,hogy duci még lehet, szép külsőleg-belsőleg, lehet kedves,okos és az nem jelenti azt,hogy igénytelen mert duci
2013. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kérdés? Bár ha ez fölmerül benned akkor inkább hagyd a csajt...
2013. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép kis haverjaid vannak, mondhatom!

Meg tököm kivan már az ilyen felszínes kérdésektől. És ha neked a duci csajszi jön be, akkor most mit hezitálsz?

Azt várod, hogy mi mondjuk meg, hogy most együtt legyél-e vele, vagy sem? Ha a lány helyében lennék, rá se néznék ilyenre, aki a haverjaitól teszi függővé a kapcsolatot!

2013. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 szerintem egy impotens barom! Irigykedj csak!

Neked valószínűleg egy fogatlan 80 éves banya se állna meg! :DDD

2013. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, közben törölték a hetest!

Visszavonom! :D

2013. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Barát nem egyenlő a haverral. Nekem rengeteg barátom van, és sok haverom is. Én barátaim barátjaként bárkit elfogadnék mellettük, kivéve azt, akit én szeretek, de ilyet ők nem tennének meg.
2013. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!