Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már összejöttünk, de kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már összejöttünk, de kiderült, hogy ő még mindig az exét szereti, (aki állandóan megcsalta) és gyakran találkoznak?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, hogy most mit is kéne csinálnom...
2013. júl. 24. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2013. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs így értelme folytatni. :/

Bár nem szép tőle, hogy egyáltalán belekezdett így egy másik kapcsolatba. Magát is becsapta és téged is...

2013. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, még jöhet válasz, mennt a zöld kéz.
2013. júl. 24. 18:28
 4/14 anonim ***** válasza:
én sem tudok mást mondani,dobd ki!
2013. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ezeket ő mondta el nekem.. de akkor is szereti még, meg tegnap is nála volt és azon beszélgettek, hogy milyen jó volt a kapcsolatuk, szóval nem tudom. Így igazatok van, mert tényleg nincs sok értelme folytatni. de azt is mondta, hogy el akarja felejteni...
2013. júl. 24. 18:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na a határozott nő! :D Én kidobnám. Vagy csak velem akarjon lenni vagy ne szórakozzon velem. Menjen az exéhez. Ha el akarná felejteni akkor nem találkozna vele.
2013. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet ha nem jönnek össze akk elfelejti,de te csakpótlék maradsz neki.
2013. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek, akkor tudom már mit kell tennem, pedig annyira aranyos meg minden.. de áhh mind egy, ez van. Velem ne szórakozzon senki... :D
2013. júl. 24. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Belekezdeni is kár volt.
2013. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az biztos, pedig még figyelmeztettek is... ezt elbasztam.
2013. júl. 24. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!