Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy még nem felejtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy még nem felejtettem el az exemet?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottunk és féléve nem is beszéltünk egymással.
2013. júl. 24. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért mások véleménye foglalkoztat?
2013. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert én annak érzem és zavar.
2013. júl. 24. 19:34
 3/9 ameoland ***** válasza:
2 éve szakítottam vele, másfél éve beszéltem vele utoljára. Ő mondjuk ír néha..lehet ez is számít,hogy nem felejtem el :D De ha kicsit is szeretted nem felejted el. A kérdés az,hogy képes vagy e érzelem nélkül felidézni a múltat.
2013. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, van, aki évekig nem tud túllépni egy szakításon, előfordul.
2013. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem tudom mit érzek, ha eszembe jut.
2013. júl. 24. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? ... csak hogy biztos legyek benne, hogy nem én vagyok-e az? X)
2013. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
23
2013. júl. 24. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó! :)
2013. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az hogy valaki nem felejti el az exét, csak annyit jelent hogy nem tudta lezárni, általában azért mert nem ő kezdeményezte a szakítást és nem érti mi van, csak a kérdőjelek a fejében és a megsértett hiúság stb..+talán még egy kis érzelem, de azt már kevéssé tartom valószínűnek. Előbb vagy utóbb elfelejted, vagy feldolgozod vagy majd tudod kezelni, vagy egyszerűen csak jön nála jobb. Mert ezt se tudhatod előre hogy nem fog
2014. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!