Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, de szeretem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Weronwicca kérdése:

Megcsalt, de szeretem, hogy tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés
A párom hétfön egész napra eltünt, én hívogattam .egyszer véletlenül felvette a telefont én pedig jó 20 percen keresztül hallgatóztam. Egy "nöt" kért éppen magának. Teljesen kiborultam.. Másnap énidióta elmeséltettem vele az egészet.. Rendesen 69 volt, csók, miszzionárius póz, fogta a kezét, csókolta.. Nekem ez akkora sokk volt, hogy még mindig ráz az ideg.. Azt mondta h azért mert nekem nincs soha orgazmusom (sajnos tényleg akármit csinálunk már 2 éve nem jött össze) nem bírta tovább és segQbe kellett valakit tennie.. Ez nekem teljesen nem áll össze, szinte egy szeretkezést írt le, aztán alázásról beszél? Mindegy nem akarom elveszíteni, de folyton a kép lebeg a szemem elött ahogy "szeretik egymást" és én pedig eszébe sem jutok.. Kimondhatatlanul fáj!! Mit tegyek hogy feldolgozhassam és megmenthessem a kapcsolatunkat??
2013. júl. 25. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és te ezek után vele akarsz maradni? és mi az,hogy azért mert te nem mész el? attól még neki jó a szex mit enm bírt tovább?
2013. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha neked jó, hogy megalázott maradj vele. Még véletlenül se te vagy az oka, hogy megcsalt. Miért nem veled próbálkozik?

Nem értem azzal miért jó neki, hogy más nővel volt? Pláne, hogy se..be rakta :(

2013. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad hülyének nézni. És az az indok...Áh..LÉPJ LE!
2013. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan zagyva ez az egész! Látszik hogy nagyon bánja, de ennyire akkor sem kattanhat ki senki akinek családja van! Van egy 8 hónapos fiú babánk is.. Próbálkozik velem nem mondtam hogy nem, csak valami baj van velem, mert tényleg nem akar összejönni.. Ráadásul én hátulról nem is engedem
2013. júl. 25. 09:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez akkor sem elég ok arra amit tett. Később is megcsinálja az biztos, ha nem akarsz megalázva élni dobd ki a francba.
2013. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez akkor sem ok arra,hogy elmenjen más nőhöz!A párodnak van orgazmusa,nem?Ez nem magyarázat,amit levágott.A megcsalásra nincs magyarázat.Egy gerinctelen,hazudós ember,te pedig ne dőlj be neki.
2013. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hagyd el, mert ha ezt elnézed neki, csak továbbiak fogják követni. Egyszerűbb lesz neki megcsalnia, mint kielégítenie téged.

És kelőlen prosztó is az arc, mert ahelyett, hogy fordítana rád idő, máshova lógatja. Kizárt, hogy nem tudsz elélvezni, max nem egyszerű, de odafigyeléssel és kis fantáziával biztos megtalálná mi jó neked.

Magadtól van orgazmusod? Szoktál masztizni?


Viszont ha mégsem megy akkor orvos, mert lehet hogy van valami szervi probléma ami megoldható, vagy esetleg lelki, ami gátol hogy elengedd magad.

2013. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy neki sem jó a szex, mert tudja hogy nekem nem jó.. Ebböl tudom hogy azért mindennek ellenére még szeret és megmenthetö a kapcsolatunk,, Az az igazság hogy már annyit próbálkoztunk, hogy elvesztettük a reményt hogy valaha is összejön ezért érzem valahol magam én is hibásnak.. Jó egy megcsalásra nincs mentség, illetve magyarázat! Valamit nem tudnék mégis teeni? Szerintetek minden remény odaveszett?
2013. júl. 25. 09:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy :(
2013. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem masztizok. Én igen prüd vagyok ilyen szemszögböl, még azt is megcsalásnak érzem ha egy ember kapcsolatban magához nyúl.. Nem lennék rá képes.. Szexben mindent kipróbáltunk, ami afantáziánkból kitelt.. Csikló orgazmussal nincs baj, kívánom is, de a behatolásnál elromlik az egész valamiért
2013. júl. 25. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!