Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy rossz kapcsolatban mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz kapcsolatban mennyi ideig reménykedtek, hogy változik a helyzet?

Figyelt kérdés

Mikor jön el a szakítás ideje? 1-2 évig simán reménykednek a lányok, ahogy kivettem ezen az oldalon.

Van értelme ennyi időt belefecsérelni egy rossz kapcsolatba, ha a vége úgyis szakítás? <-- nem lesz változás úgysem.


Vagy kérdezhetem máshogy is. Volt már olyan, hogy egy "ígérem, hogy megváltozok" kijelentés után tényleg és hosszú távon változott a helyzet?


2013. júl. 20. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
én is 2 évet pazaroltam rá.
2013. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt sokan tudják, de akkor sem lépnek ki a kapcsolatból. a szeretet erős érzés!
2013. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol csak az egyik fél táplál a másik iránt érzelmet, a párja meg nagy ívben leszarja, hogy a másiknak ez nagyon is rossz.
2013. júl. 20. 15:59
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi,de ha szeretsz vkit akkor nem könnyű racionálísan gondolkodni.
2013. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem volt már olyan, h megváltozott a személy :)
2013. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve szenvedek egy kapcsolatban, nagyon szerelmes vagyok belé, de ő nem szeret, fél éve tudtam meg, hogy a mai napig a volt szeretőjét hivogatja, követi, zaklatja. Akkor szakítottam vele, de keresett és nem bírtam ki nélküle, rendszeresen megaláz mások előtt, hazudik, kihasznál. Egy csepp szeretetet nem kapok tőle, se egy ölelés, se egy simogatás, semmi... Úgy sz.r az egész, ahogy van. Mégis, ha arra gondolok, hogy nem találkozhatok vele többet, nem érhetek hozzá, nem érezhetem az illatát, a szívem majd megszakad. Közben meg szinte minden nap azon gondolkodom, hogy hogyan szakítsak vele, mikor lesz már végre annyi önbecsülésem, hogy azt mondjam elég volt, vége van. Sz.ar helyzet. A lelked tépi ki! Ezt nem lehet megmagyarázni. Ilyen ez a rohadt szerelem. A mai napig, azok után is, amit művelt velem meg a volt nőjével, még most is abban reménykedem, hogy egyszer majd minden jóra fordul, és boldogan élünk egymással, amíg meg nem halunk. Szánalmas, mi? Tudom. Inkább vagyok vele így, csak vele lehessek. 20/l
2013. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen kapcsolatom volt. Ha visszamehetnék az időben, az első randink után kivágnám azt a pasit.


Persze reménykedtem sokáig, hogy majd megoldjuk, meg minden megbeszélés kérdése.

Mások voltak az igényeink, az életstílusunk, a felfogásunk az értékrendünk, folyton veszekedtünk és a szex is **ar volt.

2013. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ti meddig voltatok így együtt?
2013. júl. 24. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
2 évig voltam úgy valakivel, hogy az utolsó másfél évig mindenen megsértődtünk, veszekedtünk, minden nap, amikor találkoztunk, meg facen is. megbeszéltük, hogy másképp lesz, max 3 hétig ment másképp. nem szakítottam, mert szerelmes voltam belé. beleszerettem abban az arcába, amit mutatott nekem, de fél év után rájöttem, hogy ez hamis volt. nem szakítottam két évig. utána mégis rávett valami: jött más. újra szerelmes és boldog lettem! :) szakítottam, és most végtelenül boldog vagyok! :)
2013. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!