Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyzet a tolókocsis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a tolókocsis lányokkal?

Figyelt kérdés
kevésbé sikeresek ilyen téren?
2013. júl. 11. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Kétségtelen.


Viszont mindenkinek van esélye... van akinek kevesebb... :/

2013. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van tolószékes rokonom és rajta keresztül pár ilyen ismerősöm. De erre sosem tértem ki velük.. Gondolom nagyban függ attól is, hogy hogyan került székbe. Más, ha izomsorvadás, más ha gerinc baleset, más ha amputáció.
2013. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem keresem őket szándékosan.

De szerintem egy olyan csajnak is lehet jó lelke, érdekes egyénisége, nőiessége, szép arca.

Én ha úgy lenne, járnék egy olyan csajjal is.

De egyet se ismerek, így a kérdés számomra csak elméleti.

2013. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ui.: Eddig azt láttam, hogy többnyire más mozgássérültekkel alakítanak ki kapcsolatokat.
2013. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet hogy egy bombázó még is valami oknál fogva tolószékbe került. Az esély mindenre megvan. Csak ebben az esetben kevesebb
2013. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerekesszék uraim, kerekesszék. És miért ez a stigmatizáció? Mindenki más és más sors, lehet, hogy holnap te is "tolókocsis" leszel, és akkor megtudod milyen fasza a világ. Sokkal sikeresebbek "e"-téren, mert nekik sokkal nehezebb helyzetből kell érvényesülniük, mint a plázaqrváknak. És ugyanez áll mindenkire aki valamivel több keresztet kapott a szokásosnál.
2013. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én egy időben próbálkoztam náluk, de elkényeztetett bunkó volt mindegyik.
2013. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha szép arcú, szívesen ismerkednék vele.
2015. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!