Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom felaldozta munkajat, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom felaldozta munkajat, a baratait ertem, masik varosba koltozott ertem, hogy ossze koltozzunk, mindketten szerelmesek voltunk/vagyunk egymasba. Ezek utan 2es fel honap mulva? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
2.5honap mulva,kozli,hogy talan jobb lenne ,ha szetkoltoznenk,mert egyfolytaban veszekszunk,ami igaz,en mindig szekalom dolgokkal,szetkoltoztunk es nem ertem,hogy ha szeret,ahogy mondja,miert nem ad eselyt megegyet vagy miert dob el egy csak 2es fel honapos kapcsolatot,amikor annyi mindent felaldozott miattam?!
2013. júl. 26. 13:25
1 2
 11/19 ASOT ***** válasza:
hogy hogy hogy?? simán akár 1 nap alatt is elmúlhat..31 éves vagy???
2013. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem látja elég érettnek a kapcsolatotokat az együtt éléshez. ennyi. attól még szerethet.
2013. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
meg annyit mondott,hogy nagyon kulonbozoek vagyunk..most mit csinaljak?azt mondta,hogy heti 2-3szor 1-2 orara talalkozhatunk,nem akar mast es csak engem kivan,es hogy nem akar remennyel taplalni,megha szeret is...
2013. júl. 26. 13:51
 14/19 ASOT ***** válasza:

Te 31 ő 46 elvileg érett emberek vagytok akik el tudják dönteni hogy mit akarnak...vagy mégsem??

Nincs több kérdésem!

2013. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
3 hónap után összeköltözni túl gyors. Izgibb is amikor várni kell, hogy minden nap taliztok meg a készülődés... az elején még így kéne, másfél, 2 év után jöhet az összeköltözés :) Attól persze szerethet, de ez sok volt neki... hagyd, jobb lesz ha egyenlőre szétköltöztök így átgondolhatja a dolgot meg valószínűleg hiányozni fogsz neki:) Ha meg nem, akkor nem is volt szerelem csak fellángolás...
2013. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
en tudom,hogy mit akarok,en kerdezek,hogy mas felol is megvilagitsam,lassam a dolgokat
2013. júl. 26. 13:53
 17/19 anonim ***** válasza:
Te magad is belátod hogy mennyit piszkáltad. 40 felett az ember már tisztában van vele, hogy senki sem változik meg gyökeresen, és úgy döntött hogy neki ez az élet nem kell. Ettől még szerethet, csak nem bír veled együtt élni, és inkább elköltözik hogy ne menj az agyára és ne ábránduljon ki belőled. Nem a második esély kártyával kell dobálózni, hanem törekedni arra hogy ne legyen rá szükség, főleg ha te magad is tudod mit rontottál el. Főleg azok után, hogy feladott érted mindent, de neked még ez sem volt elég.
2013. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 viktor123456 ***** válasza:
Miután feladott mindent rászálltál b*zmeg, hát mit vársz. Már akor le kellett volna állítanod, mikür feladott mindent. Ennyire nem lehetsz önző.
2013. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 exronin ***** válasza:
Rettentő önző nő lehetsz. Te mit tettél őérte a szekáláson és ultimátumokon kívül? Te elköltöztél volna őérte?
2013. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!