Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom regen drogozott, eskudoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom regen drogozott, eskudozott mar nem! Kiderult neha azota is. Hogyan tovabb? Szet esett az eletem.

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt , tervbe volt a hazassag ( nem vagyunk fiatalok )haverja elszolta magat, hogy harom havonta neha igy lazulnak beszelgetnek .

Nekem eskudozott soha nem hasznal mar( tudta, hogy ez nalam kizaro ok ), neki mar nem kell ez csak regen volt buli amikor egyedul volt stb.

Hazudott a szemembe ami mindennel jobban faj.

Nagyot csalodtam, nem tudom, hogy lehet ezt megbocsatani es ezen tovabb lepni keptelennek erzem magam erre.

Viszont egyertelmuen nagyon szeretem igy szenvedek.

De ezekutan mar mindenbe bele kepzelek dolgokat, ki tudja miben hazudott meg?! ( kegyes hazugsagokon mar rajta kaptam, tehat nem elso hazugsag )

Hogyan tovabb?

Erdekelne masok velemenye, mit tennetek a helyemben?

En ugy erzem nincs tovabb :(

Irjatok nemet es kort, koszonom szepen.



#hazugság #drogozott #megbocsajtani #megbizni #eskuvot
2013. júl. 26. 18:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

8-as igen ez a baj, hogy mindig bennem lenne a kis ordog :(

A csoki miatt mar tobbszor le ultunk es atbeszeltuk , eskudozott igergetett soha tobbett, remenykedttem, koppantam!

A nagy meglepetes a koko ezt remalmaimban sem gondoltam volna!

Mindig kerdezes nelkul mondja, hogy o mar nem hasznal semmit, nehogy ilyenekre gondoljak es hogy en mentettem meg mert mellettem valtzott meg ami igaz is(ezt minden ismerose mondja is) nelkulem nem tud elni , igy szeret ugy szeret ezt tudom es erzem, de mar annyiszor elhittem neki :( hogy mar nem tudok ujra bizni benne

2013. júl. 26. 18:59
 12/24 anonim ***** válasza:
habár nem tekintem drognak a füvet, de tény h nem is egészséges.... elbutulnak, akik huzamosabb ideig használják.. inkább azzal van gond h hazudik..
2013. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

mi az a csoki?? az a fű? uff, jó rég téptem, látszik:D


a koko az húzósabb, én eleve össze se jöttem volna vele:S

2013. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Azok is folyton esküdöznek, hogy soha többet, akik verik az asszonyt.


Nem, az ilyen nem változik, szívasson mást. Hagyd ott.

2013. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Amikor osszejottunk nem tudttam rola, kesobb beleszerettem es jott a remeny, hogy vegleg eldobja
2013. júl. 26. 19:04
 16/24 anonim ***** válasza:
14#esnek igaza van! Ezt csak mondja...ha tényleg meg akart volna változni, már leszokott volna régen...de nem akarja letenni! Ennek nincs jövője! Bizalom nélkül semmit nem ér az egész! Így viszont soha nem lehetsz nyugodt!
2013. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A szenvedélybetegek SOHA, ismétlem, SOHA nem változnak.
2013. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
csoki másnéven hasis. A fűből állítják elő de a hatása teljesen más. De nem olyan mintha elszívnál egy spanglit, mert az még egészséges is. a hasistól halucinálni lehet meg komolyabb pszihés bajokat lehet összeszedni stb stb
2013. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
igen, tudom h mi az a hasis.. igy már okés, csak a csoki elnevezést nem hallottam még.. ahhh, régi szép tizenéves kor:D
2013. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azt elhiheted neki hogy szeret, tudnak szeretni a drogosok, és ha elhagyod öngyilkos is lehet, de gondolj bele ha emiatt vele maradsz hogy megmentsd a te életed is kárba megy mert nem érzed jól magad és lehet hogy a hátad mögött ugyanúgy fogja csinálni mint eddig.
2013. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!