Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom regen drogozott, eskudoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom regen drogozott, eskudozott mar nem! Kiderult neha azota is. Hogyan tovabb? Szet esett az eletem.

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt , tervbe volt a hazassag ( nem vagyunk fiatalok )haverja elszolta magat, hogy harom havonta neha igy lazulnak beszelgetnek .

Nekem eskudozott soha nem hasznal mar( tudta, hogy ez nalam kizaro ok ), neki mar nem kell ez csak regen volt buli amikor egyedul volt stb.

Hazudott a szemembe ami mindennel jobban faj.

Nagyot csalodtam, nem tudom, hogy lehet ezt megbocsatani es ezen tovabb lepni keptelennek erzem magam erre.

Viszont egyertelmuen nagyon szeretem igy szenvedek.

De ezekutan mar mindenbe bele kepzelek dolgokat, ki tudja miben hazudott meg?! ( kegyes hazugsagokon mar rajta kaptam, tehat nem elso hazugsag )

Hogyan tovabb?

Erdekelne masok velemenye, mit tennetek a helyemben?

En ugy erzem nincs tovabb :(

Irjatok nemet es kort, koszonom szepen.



#hazugság #drogozott #megbocsajtani #megbizni #eskuvot
2013. júl. 26. 18:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lapát, azonnal. Soha nem fog leállni vele.
2013. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

3 havonta egyszer? Azaz évi pár alkalom?

Hazudott ez tény. Látsz rajta változást a személyiségében? Szerintem ennyitől egyáltalán nem. Most ne képzelj be mögé dolgokat (pedig nem is te kokózol)! Ha nem, és úgy érzed, hogy elmehet nyamvadt negyedévente kicsit beszélgetni a barátaival, és letudod nyelni a békát hogy mit csinálnak, abban a pár órában, akkor még nincs veszve semmi. Lásd be olyan dologról beszélsz, amiről fogalmad sincs. Annyit látsz, hogy DROG, meg, hogy KOKAIN. Nem vagytok fiatalok, viszont ez nem sok. Minden harmadik férj csalja az asszonyt, vagy mindennap, ha nem is teszi magát holtrészeggé', de megiszik pár sört. Az se jobb, hidd el nekem. Azért hazudott, mert nem szeretné, hogy szétmenjetek, meg tudta, hogy tiltod a dolgot. Hidd el ennyi cuccozás semmi, ha így megtudja állni, akkor nem kell foglalkozni a dologgal, ne hasonlítsd össze egy kokainfüggővel. Egy anyagról beszélünk, de két olyan távoli dologról, ami épp ésszel fel sem fogható. Tehát nem azt mondom, hogy a kokó nem rossz, mert az, annak aki él vele, és használja, mert szép lassan tökretesz. De a 3 havi egy? :)) Az tényleg az, hogy elmennek, kikapcsolódnak és beszélgetnek egy jót, nosztalgiáznak. Lehet ez kellett eddig is neki, hogy a hónapok alatt felgyülemlett stresszt ott levezesse. Lehet ettől működött a párkapcsolat is... Ja és ilyenekre meg ne hallgass, hogy barna meg kokó, dobd ki. Hülye mind, ne velünk beszéld meg, hanem a férjeddel. Gondold át!

2013. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
van egy haverom aki függő volt ő azt mondta aki egyszer az volt élete végéig az marad ha 3 havonta eegyszeer csinálja és függő volt akkor ez így jó ez így marad ez olyan mintha egy negyven éve dohányzó embernek azt mondanád hogy szokjon le amúgy ha nem viszi túlzásb hanem megmarad ez a három havonta egyszer dolog akkor jó lesz adj neki még egy esélyt ha hazudott qkkor azért tette mert szégyelli ne feledd aki egyszer függő volt az is marad háromhavonta egyszer ellazul ennyi ha napi heti rendszerességgel tolja akkor gáz
2013. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia! velem is ez törtènt. Pont ugyan ez a helyzet nalunk is ahogy leirtad... mi 17 evesek vagyunk. :/ mikor megismertem a baratomat nem is gondoltam vna aztan nyilvan minden kiderul idovel megtudtam. nekem is annyiszor a szemembe hazudott hogy a jo aztan meg hogy jo lesz meg hogy mennyire szeret es annyira rossz mert szeretem nagyon de osszetortem es most jutottam el arra apontra hogy megkertem hogy legyen oszinte velem most tenyleg komolyan elbeszelgettem vele hogy nem haragszok amiert ezt csinalja meg tudom hogy fiatal meg minden szoval elfogadom ha neha neha sziv a barataival csak szeretnek mindenrol tudni. megiscsak tudjam mar kivel vagyok mert esdig ezeket a hatam mogott csinlta. na szoval most erre o el is mondta par napra hogy szivott.. gar egy bizonyos ponton orultem hogy elmondta mert ezt kertem tole... nekem fontos hogy legalabb tudjak a helyzetrol. viszont nem ertem mar tenyleg hogy miert csinalja ha tudja hogy nekem

ez rosszul esik.:( fogalmam sincs hogyan tovabb pedig jo ideje gyozrodom mar... elkepzeltem mar csomoszor hogy szakitsunk de utana ilyeszto volt bele gondolni az egeszbe. es elmondta hogy neha fog szivni nagyon neha. nincs is ezze

l baj de mint mondtam ugye ugyanez a helyzeunk ezt mar hogyan higgyem el neki? miert is ne szivna minden este?? egyszeruen nem tudom hogyan tovabb mert tenyleg szeretem.. pedig tudom hogy lehet jobb lenne nelkule :(

2013. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!