Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom féltékennyé tesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékennyé tesz, hogy ő legyen a középpontban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Amikor még egyetemre jártam nem volt semmi gond, sőt akkor inkább ő volt a féltékeny amikor bulizni mentem a barátnőimmel. Kaptam a pozitív megerősítéseket a pasiktól és sokan bepróbálkoztak volna nálam (persze én elhajtottam őket), de én ezt soha nem dörgöltem a párom orra alá. Még a legferdébb éjszakáimon is neki küldözgettem a szerelmes sms-eket. Ez mára már megszűnt, mert már nem járok el bulizni, elég volt nekem. Ám azt érzem, hogy most nincs minden rendben. A kapcsolatunk kicsit ellaposodott, az utóbbi időben többet veszekedtünk. Ilyen viták alkalmával a barátom mindig a fejemhez vágta hogy "nem kellene neki itt kínlódnia velem, egy szavába kerülne és bárkit megkaphatna". Tényleg szemrevaló pasi, ezt már többen is megjegyezték, de úgy érzem, hogy visszaél ezzel, hogy féltékennyé tegyen. Elsősorban a munkatársaival. Voltak már kiborító szituációk, pl az egyik csaj állítólag egy kis cetlit dobott be a párom szekrényébe, hogy találkozni akar vele, na erre én azonnal fel is bőszültem. Aztán kiderült, hogy a csaj másokhoz is dobott be cetlit hogy összehozzon egy "csoport-találkozót", szóval ezt nagy valószínűséggel elferdítette a barátom. Meg pl amikor összevesztünk, egy másik csaj is összeveszett a pasijával és mondta a barátomnak hogy "hagyjuk ott őket, és költözzünk mi össze" - ezt ő mesélte. Volt már olyan is hogy bement a haverjaival sörözni, aztán amikor hazajött mesélte, hogy egy csaj részegen odament hozzá és ahogy elment mellette végigsimította a kezét meg úgy nézett rá hogy majd felfalta a szemével. De persze "nem volt semmi" - hangzott a "megnyugtató" végszó. Múlt héten voltak a haverjával a Balatonon ketten. Kérdezgettem hogy mi volt, merre jártak, de alig akart mondani bármit is, mindig rá kellett kérdeznem 5x 1 dologra. Aztán már felhúztam magam és megkérdeztem azt is h voltak-e csajok? Erre még elkezd ott hergelni hogy igen voltak, mire én tovább kérdezgettem, erre meg csak nevet hogy persze hogy voltak, az emberiség fele nő. Most az egyik csaj munkatársa megsérült mert munka során kiszakadt a köldökpiercingje és a barátomnak kellett ellátnia amíg nem jött orvos. Persze féltékeny lettem, amit ő nem tudott mire vélni, mire én azt feleletem: "nem tudom fordított esetben te mit szólnál hozzá, ha én ellátnék valakit." Erre a fejemhez vágta hogy hát ha ekkora k r v a vagyok, akkor hajrá. Na most akkor értsem én is félre az ő ellátását??


Már megőrülök ettől. Nem szoktam ilyeneken hisztizni, de ő ültette el a bogarat a fülembe, hogy most bizalmatlan lettem. Nem tudom mihez kezdjek. Mit tanácsoltok?



2013. júl. 27. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
4 év? biztos uncsi, én ki nem bírnám szóval én dobnám:)
2013. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanariko ***** válasza:

nem tudom ahhoz, hogy el kellene látnod valakit, mert megsérült, hogy jön az hogy k**va vagy. meg azt se értem ezen te miért háborodtál föl, most hagyta volna ott fetrengeni?

mondjuk amiket előtte írtál az tényleg gáz, de sztm csak azért hergel mert hagyod magad, és tovább kérdezel, hogy csajok? nevek?

2013. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj le. Nem kell minden csajos sztorin kiakadni.

Viszont a barátod is visszafoghatná magát, ez a '' "nem kellene neki itt kínlódnia velem, egy szavába kerülne és bárkit megkaphatna"- kijelentése nagyon bunkó volt. De ha tényleg kínlódásnak érzitek a kapcsolatot, inkább szakítsatok.

2013. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fuh, nekem ugyanezt csinálja a barátnőm is néha. És ez kuva idegesítő és szemét dolog. Arról beszél hogy ki milyen ajánlatot tett neki de persze ő mindet elutasította... . Szándékosan tesz féltékennyé, ha nem hagyja abba hagyd ott szerintem
2013. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!