Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom elhívott a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elhívott a saját baráti körével, hogy menjek valahová pár hét múlva, de csak egy napra. Senki más lány nem lesz ott, és én úgy érzem, nem kéne mennem, hadd legyenek együtt. Szerintetek menjek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy csak szánalomból hívott meg, bár erre semmi sem utal, és a barátaival sincs semmi bajunk. 16/L
2010. febr. 18. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj. Az úgy jönne le mindenkinek hogy rövid pórázon tartod. Kell a férfiaknak néha napján egy-egy kanbuli. Hagyd, hagy szórakozzon a haverjaival. Legalább neked is lesz időd a barátnőiddel lógni.
2010. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha el akarsz menni és el is hívott akkor menj szerintem, én örülnék ha barátnőm jönne velem (Persze nem valami brutál kanbulira, de egy egynapos kis kiruccanáson... :)) :)
2010. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mennénk buliba, csak egy városban mászkálnánk, de semmi ivás meg ilyenek, vagy ha igen, az nem zavar engem, nekem is vannak fiú barátaim, de félek, hogy már zavarja hogy ide is elkísérném. Hozzáteszem, heti 1-2 alkalommal találkozunk.
2010. febr. 18. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy tényleg csak szánalomból hívott, és szeretne egyedül menni, akkor ne menj. De ha szeretné, hogy menj, akkor semmi akadálya. Az meg, hogy egyedül vagy lány csak jó, én mindig szerettem :D
2010. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Áhh, figyelj, ha ő hívott, akkor nem lesz az, hogy "rövid pórázon tartod". Ha nem szeretné, akkor nem hívott volna. És ha heti 1-szer 2-szer találkoztok, az meg nem is olyan sok szerintem. :) Menj csak nyugodtan.

17/L

2010. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy én is szeretek egyedüli lány lenni, ilyenkor a többi lányt valahogy ellenségnek tartom... :)
2010. febr. 18. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem legtöbbször ugy van,hogy egyszem lány vagyok sok fiu között

párom állandóan visz magával,ha más dolgom lenne,akkoris "kinyigja",hogy inkább vele már...3 éve nem unja,hogy összes szabadidejét vele töltöm

van amelyik pasi ennyi ragaszkodó

2010. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!