Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a vélemênye a távkapcsolatrôl?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?

2013. júl. 27. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincsen az egésznek. Mindig szakítás a vége.
2013. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Semmi jó.. :) Egymásba szerettünk még 5 éve, aminek mindig "szakítás" volt a vége - már amennyire járásnak lehetett nevezni az ilyet - , aztán néha napján még beszéltünk, de sose tudtunk egymásra úgy nézni mint két sima ismerős, barát, haver :) Már 1 éve, h nem hallottam felőle semmit, de tudom, h BOLDOG, mert a feltöltött netes képei erről árulkodnak! :)
2013. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem csinálnám. 17 évesen 2 évig csináltam, csak hétvégén taliztunk na meg nyáron sokat. Nekem szükségem van/volt a napi kapcsolatra.
2013. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hat évig különösebb gond nélkül éltem így egy lánnyal, mondjuk a közepén volt egy bő két év, amíg nálam lakott. nem bántam meg.
2013. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én viszont csak ajánlani tudom:) Egy nagyon szép 9 hónapot töltöttem el, egy csodálatos fiúval távkapcsolatban. Messze volt, és mégis sokkal jobban szerettem azoknál, akikkel jártam és a közelembe voltak. Ha igazán szeretitek egymást, megoldjátok:) Mindig meg lehet oldani. Skype,chat, telefon, és amikor csak tudtok találkozzatok. Nem volt annál szebb pillanat, amikor egy hosszabb idő után újra láthattam. Ráadásul akik ilyen távkapcsolatban élnek, szerintem sokkal jobban megbecsülik a másikat:) Én ajánlom, hajrá!
2013. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is jó tapasztalataim vannak róla :)

itt ismerkedtem meg a barátommal, 220 kilóméteres távolsággal, azóta is együtt vagyunk, és 2 hetente találkozunk :)

2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!