Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Banderasz094 kérdése:

Miért csinálja ezt velem? Tovább lent :/

Figyelt kérdés
Nos már együtt vagyok a bnőmmel 3éve...már van pár problémám vele,hogy ő állandóan lenéz,megbánt,stb..néha kutyának se vesz.Mindig ő irányit stb,és már nagyon kivagyok idegileg hogy mit csináljak vele.Nem hallgat rám,egy tanácsot se fogad el mert az mind szar stb,és még a pláne az,ha ő be flegmázik,vissza szólok neki mert már nem birom és legszivesebben elhordanám mindennek,de mégsem teszem akkor most mit csináljak?? Most is beszolt,nem birtam nyeltem a hülyeségét már 2 hete,vissza szoltam bámm,már felsem veszi a telefont,ha majd felis veszi pattogni fog nekem vagy 2 napig.Teszem hozzá mindig fenyeget mindennel elhagy stb,de mégis szeretem,és oka nem lehet semmire,megkap mindent,szinte mindig normális vagyok,kivéve ha vissza szólok neki,+ nem is erősket szólok be neki szal,mi a francot csináljak vele?? Eszem szerint elhagynám a p*csába,szivem szerint meg szeretem keményen.
2013. júl. 28. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

megint csak...

MIÉRT

VAGY

VELE?


Elhiszem, hogy szereted, de legyen már benned valami minimális tartás, hogy nem hagyod, hogy sz*rba se vegyen...

2013. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud felnézni rád úgy mint férfi. Ez picit bonyolúlt, nem arra kell gondolni mint hogy nincs tököd vagy ilyesmi. öööö tanácsolok neked csernus videókat nézni a nő vagy a férfi címűeket youtubon. lesz utána átlátásod pár dologban nyugi bele.
2013. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

ezt hívják elnyomó kapcsolatnak

inkább a férfiak szokták csinálni,de nyilván nőknél is előfordul,ha nem lépsz ki a kapcsolatból akkor ez így megy tovább

2013. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
igen, a lányok szeretik ha megalázzák őket :D
2013. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
amikor olvsatam a leírást, az elején úgy tűnt, a lánnyal valami nincs rendben... de mire a végére értem már biztos voltam benne, hogy veled se nagyon, ha együtt vagy még ezzel a hétfejű sárkánnyal.
2013. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra, érezze meg, hogy ő is elveszíthet, ha így folytatja. Ha ki tudsz állni magadért ő is jobban fog tisztelni. Tehát vagy megpróbálsz a sarkadra állni vagy lépj ki, mivel ennek így sok értelme nincsen.
2013. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Hanariko ***** válasza:
100%

én is csak annyit tudok kérdezni, hogy minek vagy vele? ha már idegölést kapsz és mindennek elhordanád akkor mi értelme? ennek az egésznek? semmi, de szenvedj csak tovább. ha hagyod, megérdemled.

(am, Csernust én is ajánlani tudom)

2013. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

16:20 ki a halál mondta neked hogy a lányok szeretik ha megalázzák őket?

nem estél fejre véletlenül?

bár az is lehet hogy simán más "férfiak" segítettek rá téged erre a baromságra,de gyanítom hogy maximum kis libákkal lehetett dolgod és a kapcsolat elején nem vetted figyelembe sem az IQ-t,sem az EQ-t

2013. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Meglesem,de kajakra igazatok van,a másik a "féfiként" felnézést hanyagoljuk inkább,nagyon sok mindent megtettem érte,nagyon sokat balhéztam érte!
2013. júl. 28. 16:27
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem bírod felfogni, hogy nem a másik elleni kiállást meg balhézást jelenti hogy férfiként fel tud e nézni rád? Sőt pont lehet egy gyengeség is ha mindenkire rámozdulsz agressíven. nem érted úgy látom. Akkor maradj csicska.
2013. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!