Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van velem? Mégsem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van velem? Mégsem ő az igazi?

Figyelt kérdés
Már 6 éve együtt vagyunk, 26 évesek vagyunk. Közös jövőt tervezgettük. A múlt hétvégén elmentünk egy házibuliba a munkatársaihoz. Nagyon jól éreztem magam, egy picit többet ittam a kelleténél. Van egy munkatársa akivel az első találkozásunk óta érzem hogy van valami köztünk. Vibrál a levegő, ha egymásra nézünk majd kiugrik a szívem a helyéről. Pedig ha jobban megnézem nem jobb képű mint a párom. Igazából meg sem tudom mondani hogy mi vonzz hozzá. Most hétvégén egy picit közelebb kerültünk egymáshoz, igazán nem történt semmi, csak táncoltunk és beszélgettünk. De mégis azóta nem tudom kiverni a fejemből. ha rá gondolok akkor olyan mintha valaki csavargatná a szívem. Szerintem ő is így van vele mert már hívta tegnap a páromat hogy nem megyünk e el hozzájuk inni egy sört. a pasasnak van felesége meg gyerekei. Most mit tegyek? Belezúgtam? De hogy lehet ha én eddig meg voltam győződve róla hogy a párom az igazi. igaz hgoy mostanában nagyon unalamas a kapcsolatunk, sokszor már szexelni sincs kedvem vele mert mindig ugyanaz a megszokott valami. Felejtsem el ezt a pasast és koncentráljak a jelenlegi kapcsolatomra? vagy lehet hogy rosszul döntök ha a párom mellett maradok? Miért kellett most így összezavarni??
2013. júl. 30. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A 6 éves kapcsolatodnak órákon belül vess véget egy családos férfi miatt.
2013. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A családos férfit felejtsd el abból csak bonyodalom lenne,és valószínűleg csak a szexre kellenél.Az viszont gond ,hogy a pároddal ellaposodott a kapcsolatotok,próbáljátok megújítani mert egyébként nem biztos ,hogy neked vele kell majd leélni az életedet.Ha már a szex is csak egy megszokott nyűg akkor ott már gondok vannak,a lelked már kifelé kacsint abból a kapcsolatból,csak a megszokás miatt még nem mertél lépni.
2013. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó Úgy érzem rátapintottál a lényegre. :( De nem tudom hogy mit is kéne tennem. Sokszor ok nélkül vagyok durcás amit a párom nem ért. és én meg sem tudom magyarázni neki hogy mi a bajom. én sem tudom hogy miért de sokszor bezárkózom, beszélgetni sincs kedvem. Két hete elmentünk "randizni" mert ezer éve nem voltunk sehol, akkor egy halvány reményt éreztem hogy talán jó lesz minden, de ahogy visszajöttek a hétköznapok elmúlt az érzés és újra csak azt érzem hogy be vagyok szürkülve és nem érzem magam boldognak.
2013. júl. 30. 07:32
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, ennek vége...
2013. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkodtok egy összehoztok egy gyereket?Mert az egy teljesen más dimenzióba helyezné a kapcsolatotokat,6 év után már könnyen megunja egymást kér ember de ha hárman lennétek akkor egészen más lenne.
2013. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel, hogy szakitasz a paroddal es a pasival meg osszejossz.


Mibol gondolod, hogy 6 ev utan nem teszel fel ide egy hasonlo kerdest, hogy meguntad a pasidat?


Az elet nem valtozik, csak a szereplok.

2013. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve ennek az újítsuk meg a kapcsolatot dolognak. Mindkettőtök idejét pazaroljátok. Ilyen hosszú kapcsolatban vannak fellángolások másik fél irányába, viszont azok nem szívfacsaróak, csak ilyen "jó lenne" dolgok. Ha már így érzel a másik férfi iránt, akkor a kapcsolatnak nincs sok értelme. Az más kérdés, hogy ő elhagyná-e a családját miattad, amit azért kétlek... Viszont a kapcsolatot én befejezném, még ha nehéz is és nehéz is lesz egy darabig.
2013. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!