Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyű találni olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű találni olyan lányt, akik nyíltan vállalják, hogy fontosak nekik az anyagiak is egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mielőtt még vita és indulatok lennének leszögezem, hogy engem kimondottan vonz ha egy lány valamilyen szinten anyagias. Ha elvárja a párjától hogy bizonyos dolgokat megteremtsen a számára, szerintem ez (is) egy férfi dolga.

2013. júl. 28. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Csajok!


Papucsférj a láthatáron :D Licitálhattok rá úgyis visszafizeti a balekja :D

2013. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, de igaz: Van aki önként akar rabszolga lenni.
2013. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarul egy gazdag és ronda fickó vagy. Könnyű olyat találni, aki így is lefeküdne veled.
2013. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fontosak az anyagiak, de nem úgy, ahogy te leírtad. nem várom el, hogy a párom bármit is megteremtsen nekem, azt viszont teljes mértékben igénylem, hogy közösen segítsük egymást, ki-ki amennyivel tud.

de egyébként a párom is így gondolkodik, kicsit régimódian és konzervatívan - ő a férfi, neki kell fizetnie. általában kisebb dolgoknál ráhagyom, nagyobb költségeknél az osztozkodásra törekszem.

2013. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Vicces, amikor tizenéves tiniként, esetleg apu-anyu által eltartott korai 20-asként az anyagiasságról papoltok, amikor még SEMMIT sem tudtok róla!


Igen is bizonyos szinten fontos az anyagiaskodás! Házad nem magától lesz, gyereked nem magát fogja öltöztetni, a számlák nem fizetik be magukat, stb, stb...

2013. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja és a kérdésre a válasz: vonulj végig egy plázában pénzkötegeket lobogtatva,és várd a csodát.

hihetetlen, micsoda elvárások

2013. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Akkor ezzel a magyar fiatalok nagyrészét ki is zártad. A többségnek NEM LESZ saját lakása. Vagy ha lesz is, nem itt ebben a posvány országban. Hacsak nem örököl vagy nyer a lottón.


Normális fizetésből nem lehet saját lakást venni. Még ha ketten kerestek is fejenként 100-100 nettót (már ez is túlzás a mai viszonyokhoz képest) amiből félre tudtok rakni 50-50 ropit jó ha 36 éves korotok körül meglesz a pénz egy saját házikóra. Ahol cigányok, nulla közbiztonság, rossz közlekedés vár.


Külföldön meg hogyan jöjj össze bárkivel is? Évekig kereshetsz egy másik magyart, és akármennyire is utálod vele kell összejönni, mert nincs más.

2013. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összes örömlány ezt teszi.
2013. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Nekem igen is fontos!

Én meganultam főzni, pedagógiát végeztem, megvan a szakácskurzusom, szeretem a házimunkát és a gyerekeket.

Én gyerekeket akarok nevelni, közöttük akarok lenni, és igen is fontos, hogy a majdani kiválasztottam tudjon legalább 4-5 évig eltartani. És igen kimondottan bukom a pénzes pasikra, meg azokra akik megálltak a taplukon és 25-26 éves fejükkel, vagy még idősebben már nem az anyjuknál laknak.:)

Bocs ha bárkit is megsértettem, ez az én személyes véleményem. Egy családban, akárcsak bárhol, mindenkinek megvan a szerepe, így jobb szeretem ha mindenki tudja, hogy hol a helye.

2013. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!