Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lányok/hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok/hölgyek akik nyíltan vállalják, hogy fontosak nekik az anyagiak is egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát szívesebben ismerkednek olyan férfiakkal akik tehetősek, esetleg aki eltartaná őket. Kérlek őszinték legyetek! :)

2013. febr. 8. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok! 26/F
2013. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy eltartson, de, hogy soha még egy fagyira sem hív meg...nekem eddig csak ilyen barátaim voltak.
2013. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem erre miért kíváncsi valaki... egy csomó ilyen nő van s már egyre több az ilyen a férfiak között is... Ez van, keress olyat aki nem ezekhez tartozik...
2013. febr. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szuper lenne, ha egy férfi eltartana, megvenne nekem mindent, amit szeretnék.

Ennek viszont következménye van, ami a nő lekezelése, aranykalitkába zárása. Az első vita alkalmával elcsattan, hogy "te k*va én tartalak el, te semmit nem adsz bele a kapcsolatba" és itt véget is ért az, hogy dejó pénzes pasival.


Másik oldal, mikor a pénzes pasi retteg, hogy a szegény nő kihasználja és inkább nem vesz neki semmit, egy szál virágot se pl. amit egy szegény simán megvenne.


Nekem az a következtetésem, hogy a nagy anyagi különbség csak a baj forrása... Igen, jó lenne pénzes pasi, de ilyen áron nem kell.

2013. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
f 22 kinek nem fontos az anyagiak egy ilyen világban ?? egy nőnek meg duplán fontos a gyereklávalás miatt én megértem akinek fontos mert nekem is az meg a szegénység szerintem mentális betegség meg egy férfinek amúgy is könnyebb érvényesülni. Neked nem fontos a pénz ?? Vagy csak mást akarsz hibáztatni saját bárdolatlanságodért ?
2013. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Igenis fontos,egy férfi attól igazán férfi hogy sikeres,biztonságot tud nyújtani a párja és leendő gyermekei számára.Nálam szóba sem jöhet olyan férfi aki elveszett,egyik napról a másikra él és semmilyen jövőképe nincsen.A másik oldalon is vannak ám elvárások,a nő felé!nem is akármilyenek..legyünk címlaplányok,jól főzzünk,gondoskodóak legyünk,szexistennők,jó anyák és még sorolhatnám.Egyszerűen nem tudok felnézni egy férfira ha sikertelen a munkájában,ezért elítélhet bárki,nem érdekel..és eltartott vagyok,bár nem önszántamból vagy lustaságból.Külföldön élünk és nem beszélem a nyelvet,ezért nem dolgozom.
2013. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyen egy olyan alapja amire lehet építeni. Nem akarom, még véletlen sem, hogy eltartson, (egy válás esetén,biztos nem az anyának adják a gyereket, ha pár hónapos munkaviszonya van). De az a megalázottság és kiszolgáltatottság érzés is milyen a hétköznapokban, hogy "na ebbe én megint semmit nem tettem bele". És egyébként is a NŐről alkotott kép olyan, hogy legyen szép és legyen sikeres a szakmájában!

Tehát nem baj, ha egy férfinak van pénze, de én se legyek mellette sikertelen a munkában, a világban!

2013. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aladárkiss ***** válasza:

Ma Magyarországon több mint 3,5 millió ember él szegénységben, tehát ha jobban utána számolsz minden 4 ember csórókategóriába tartozik a többi meg a hónapról hónapra életben maradásért küszködik, és maradt az a pár 100 ezer aki gazdag kategória. Általában a pénzesek nem járnak szegény csajjal/ pasival. Lehet előfordul de ritka számba megy, és nem túl hosszú életű a kapcsolat, pont a pénz miatt. Az egyiknek van egy életszilvonala a másiknak ugye ez új lehet teszik, de egy idő után kiütközik és frusztrált lesz tőle a nem pénzes fél. De vannak azok a típusok, akik soha nem voltak jómódúak, és még is kifele azt adja és elvárja, hogy aki nyomul rá az lóvés legyen( őket hívjuk haszonlesőknek). Az első 5 randi után le lehet vágni, pénzre megy e az illető vagy nem. Ha meg fel vállalja, hogy igen neki számít, akkor már csak rajtad múlik bírni fogja e a kapcsolatot a pénztárcád.


28/F

2013. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!