Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért neveznek sokan hazugnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért neveznek sokan hazugnak egy lányt, ha azt mondja, ő a kedves, "jófiús" srácokat szereti?

Figyelt kérdés

Párszor leírtam itt az oldalon, vagy mondtam embereknek, hogy taszítanak a bunkó pasik, és hogy a párom kedves, aranyos, udvarias, és imádom. Tisztelem őt amiért nem egy lekezelő, agresszív szemét.

Láttam még néhány lányt aki hasonló véleményt fogalmazott meg a pasikról, mint én, őt is leszólták.

Ez valóban olyan hihetetlen? Miért kell ezért hazugnak kikiáltani, és képmutatónak nevezni? Már az is baj, ha nem kell olyan pasi aki csak használ aztán eldob, hanem olyan fiút szeretek aki viszontszeret?

L/19


2013. máj. 28. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom mert sokan mások is ezt mondják, csak a végén mindig az ellenkezője sül ki.
2013. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Tény, hogy sok lány a bunkó pasikra bukik, lehet én vagyok fura, de nekem tetszett, hogy a barátomnak nem volt előttem barátnője (18 évesen), tetszett hogy szűz volt, tetszett hogy nem volt egy nagypofájú "nőcsábász", tetszett hogy nem villog a saját vagy apuci/anyuci pénzével vagy autójával.

Lehet hogy defektes vagyok, de én ezeket imádtam/imádom benne, és tisztelem amiért nem megy a többi után, hanem különleges. És kicsit bánt hogy ezért le vagyok szólva rengetegszer. Van sok rossz tulajdonságom, de nem szoktam hazudni.

2013. máj. 28. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez van én is ezt láttam szerintem azért, mert nekik ez a tapasztalatuk. Sok itt a megkeseredett, csalódott szerelemben szerencsétlen férfi aki már szinte gyűlöli a nőket és nem tudja (nem is akarja) elhinni, hogy nem csak a bunkó macsóknak lehet sikere a nőknél. Egy kis irigység is van bennük szerintem sokan szeretnének annyira népszerüek lenni amennyire szerintük a gátlástalan bunkó macsók azok. Amúgy nem csodálkozom a véleményükön mert tényleg lehet látni ellenpéldákat. De attól még nem kéne általánosítaniuk. Vagy ők nézelődnek rossz helyen és rossz szemüvegen át vagy a nők vetitenek - szerintük utóbbi. 25/L
2013. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked tényleg fontos mit gondolnak rólad vadidegenek?? Szerintem tojd le a véleményüket! Te tudod mi az igazság és csak ez számit!! Én is ugyanigy gondolkodom ahogy te és engem is sokszor tituláltak miatta képmutatónak de mi és a párjaink tudjuk, érezzük más véleménye nem számit. Mások azt gondolnak amit akarnak, ne foglalkozz ennyire teljesen ismeretlenek véleményével. Nem a környezeted tagjai, nem a barátaid ismerőseid. Nekem inkább az számit, hogy ők mit gondolnak, nem a GYIK.
2013. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!