Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok miért nincsenek tekintettel az egyedülállókra?

Figyelt kérdés
Nyalják falják egymást, cuppognak, stb. Miért nem lehet ezt a 4 fal közt csinálni? Parkba sem tudok úgy elmenni, hogy ne botlanék párocskákba. :S
2013. júl. 29. 10:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Engem ugyan nem érdekelnek a szomorú szinglik, nem fogom miattuk visszafogni magam. Barátommal mindig puszilgatjuk egymást az utcán, vagy csipkedjük egymás fenekét, kergetőzünk, hülyülünk... és igen, elmúltunk már 20 évesek :D
2013. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

Lám, lám, egoista dugógépek, aki csak szexelni tudnak, és egy iskolát nem képesek normálisan elvégezni, megjelentek a lehurrogó válaszaikkal! Már vártam!

Mennyi hülye kifogás! Hogy ezért, meg azért, meg amazért! Semmi megerőltető nincs abban, ha csak a négy fal között csináljátok! De meg lehet magyarázni, mindent!


A dugógépek átlagos intelligenciaszintje meglehetősen alacsony lehet. Akibe még szorult valami kicsi erkölcs, az a 4 fal között csinálja vagy keres valami eldugottabb helyet - ahogy mi is.

2013. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

"egoista dugógépek, aki csak szexelni tudnak, és egy iskolát nem képesek normálisan elvégezni"


11#-es vagyok. Barátom gazd.infón van, én meg államilag támogatott jogon. Elég szomorú, hogy szerinted csak az értelmileg visszamaradott emberek tudják élvezni a szexualitást. :D

2013. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

egy iskolát nem képesek normálisan elvégezni


- Iskolád valószínűleg neked nincs. Azt meg jobb ha nem tudod mit csináltam a Semmelweis épületeiben amíg el nem végeztem! :D

2013. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%

10/14 Időpont ma 10:55


Nem vagyok gonosz ember, ha az lennék egyedül lennék mint a templom egere...Miért legyek tekintettel másra, ha anno engem is lesz*rtak amikor szingli voltam? (Bár engem akkor sem igazán érdekelt, hogy ki mit csinál.) És az az igazság, hogy rühellem az ilyen féltékeny embereket, akik azt várják (ha már ők szinglik) hogy akkor mindenki úgy viselkedjen mintha szingli volna...Mi a párommal soha nem szoktunk nyálasan, csöpögősen, nyelvet torokba dugósan smárolni az utcán, csak "cuppogni" és nem értem, hogy ebbe egyeseknek mi fáj?! Nem tetszik? Nem kell oda nézni...ilyen egyszerű. És le lehet pontozni kedves szinglik, ez és a véleményem sem fog változni!


Ja és igen az iskola...3. évemet kezdem az egyetemen...erről ennyit...

2013. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Barátommal strandoltunk, pont a medencében hülyültünk, amikor észrevettük, hogy egy 60 körüli nénike mosolyogva figyel minket, majd megjegyezte, hogy milyen aranyosak vagyunk, hogy így szeretgetjük egymást, jó nézni.


“Akinek jó szíve van, azt az öröm látványa boldoggá teszi. ” (Gustave Flaubert)

2013. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Ott a pont az utolsónál!


Azért kíváncsi lenék hogy majd ha lesz egy pasid, és az utcán meg akar csókolni akkor azt fogod neki mondani hogy: "Jaj ne, mert látod ott azt az egyedül sétáló lányt?Biztos szingli, és baromi rosszul esne neki ha mi most itt csókolóznánk!"


Hát én ha pasi lennék biztos oda zavarnálak hogy akkor menj azt vigasztald meg és egy életre nem látnál többet.


De a a párom mondaná ezt nekem, biztos hasonlóan reagálnék nő létemre.

2013. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

Mert senkinek semmi köze hozzá,hogy mit csinálnak igenis nyalják és falják egymást élvezzék egymást az utcán,engem nem zavar,nem vagyok féltékeny szingli.

Akkor én meg ne beszéljek angolul ha tudok valakivel mert a magyar 90%-a nem tud,akkor ne keressek rengeteg pénzt mert a magyar hót kódus(fel is mondok és hagyom a karrierem,mert hát ez sérti néhány IQ fighter személyét :))))) )


Semmi köze senkinek se hozzá,hogy szeretik egymást,nehogy már még erre is szabály legyen,igenis hadd élvezzék,ha nem tetszik ne nézz oda ennyi.


25Ffi SZINGLI

2013. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%

A férjemmel mi is szoktunk csókolózni az utcán, de inkább csak 1-1 szájrapuszi. Kézfogás alap. Nyelves csók inkább akkor ha eldugott helyen vagyunk. Nem érdekel, nem fogunk úgy viselkedni egymással, mintha barátok lennénk.


Akinek nem tetszik, ne nézzen oda!


Velem sem törődött senki amikor egyedül voltam. Ez a ne csókolózzunk utcán hozzáállás tipikusan irigység, semmi több!


27/N

2013. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ha lenne barátom én is csinálnám, de a vonat elé feküdnék szívem szerint amikor ilyen párokat látok...
2013. júl. 29. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!