Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok miért nincsenek tekintettel az egyedülállókra?

Figyelt kérdés
Nyalják falják egymást, cuppognak, stb. Miért nem lehet ezt a 4 fal közt csinálni? Parkba sem tudok úgy elmenni, hogy ne botlanék párocskákba. :S
2013. júl. 29. 10:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Ennyi erővel az idősek rosszul lehetnek a fiatalok láttán, a sérültek az egészségesek láttán.
2013. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj is a vonat elé....gondolom te sem viselkedtél/viselkednél máshogy, ha lenne párod...Szóval kedves irigy szinglik: a feladat adott...;)
2013. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Komolyan, akik ennyire ellene vagytok, mit vártok, szerintetek hogyan lenne helyes? Mert azt még megértem, hogy a "nyilvános petting" már taszító, és azt tényleg végezze csak mindenki a 4 fal között, de ha már ezt a választ is lepontozzátok, nem tudom mit akartok:

"A férjemmel mi is szoktunk csókolózni az utcán, de inkább csak 1-1 szájrapuszi. Kézfogás alap. Nyelves csók inkább akkor ha eldugott helyen vagyunk. Nem érdekel, nem fogunk úgy viselkedni egymással, mintha barátok lennénk."

16os voltam.

2013. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ma 12:11


Az a baj, hogy ha az irigység fájna már mind falnak ment volna a fájdalomtól...sajnos nem lehet velük mit kezdeni. De az tuti, hogy ők se bírnák ki, hogy ha lenne párjuk, hogy legalább egy cuppogást ne nyomjanak le...!

2013. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Én legalább kiérdemeltem, más nyomta 14 éves korától folyamatosan...
2013. júl. 30. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!