Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e, hogy mégsem ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e, hogy mégsem ő az igazi, és lehet-e egy orvos a párom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a párom 31 és 2,5 éve vagyunk együtt. Ő nagyon féltékeny típus, munkatársaira vagy akárkire aki csak "úgy" néz rám! Én jövőre végzek gimiben, neki csak szakmunkása van és az ebből adódó műveltségi különbségek egyre jobban "kibuknak" , ezt egyre nehezebben viselem, vagyis az ebből adódó vitákat. Tény,hogy nagyon szeret és a lehető legtöbbet megadja nekem, de egy kapcsolat nem csak az anyagiakból és szexből áll.

Időközben egy közös ismerőshöz sportsérülés miatt kerültem kórházba. Többször visszahívott controllra, és találkoztunk is egy olyan helyen ahol az orvos és a párom is dolgozik.Úgy érzem teljesen beleszerettem a doktorba (ő 32) , most el kell utaznia a fővárosba 2 évre képezni magát, más most hiányzik,pedig el sem ment.

Szerintetek lehet esélyem nála, vagy csak ha elmegyek oda fősulira?? (Ezzel az a baj h.ebben az évben előjött egy betegségem ami miatt nem tudtam tanulni, az évvégim nem lesz túl jó, talán az érettségim jövőre. Nem származom gazdag családból tehát csak államilag finanszírozottra tudnék menni, ha sikerül.

Mit tegyek? Szeretem a párom, de úgy érzem egyre nagyobb lesz a "szakadék" kettőnk közt. A doktor felé viszont nem merek nyitni, hátha a fiatalságom, v. az alacsonyabb végzettségem , esetleg az anyagi "kisebbségem" miatt nem jönne össze.

Segítsen valaki mit tegyek??


2012. máj. 26. 08:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy az orvosnak van-e családja. Ha igen, akkor leszel szíves békén hagyni:)

Barátoddal pedig szerintem szakítanod kellene, ha ennyire zavar, hogy alacsonyabb végzettségű, mint Te (ezt most nem bántásból írom, ha Neked ez fontos, akkor ez fontos, kész). Nem lenne túl fair hagyni, hogy 31 évesen rád pazarolja az idejét. Mert előtted 18 évesen még ott az élet, ő viszont 31 évesen már azon is gondolkozhat, hogy milyen közös jövőt tervez veled. Különben is, bekerülsz egyetemre, kinyílik a világ. Ne szívasd szegény barátodat, hagyd, hogy találjon magának korban hozzáillőbb párt, te pedig élheted az egyedülálló egyetemisták vidám életét:)

2012. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Itt nem a műveltségi kérdésben kell keresni a hibát, hanem a 13 év körkülönbségnél. Te még túl fiatal vagy, a 31 éves komoly meglett férfihez. A csapongásaidból is ez tűnik ki. Maradj a seggeden, vagy válassz egy korban hozzád illő fiút.
2012. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Érettebb vagyok a koromnál, és ezt nem csak én mondom. És a különbség igen is a fent írtak miatt van.


1. válaszolónak : szerinted mit tegyek? a doktornak nincs családja, akkor szóba sem jöhetne! Párommal az a baj h. nagyon ragaszkodik hozzám, mikor egyszer majdnem szakítottunk akkor is bepánikolt, behisztizett a kórházban kötött ki. Nem akarom h. baja legyen, mert végülis szeretem. Szerinted a korkülönbség ellenére lehet esélyem a doktornál? Ha visszajön, vagy idő közben tartsam a kapcsolatot vele? 1-1 e-mail belefér?

2012. máj. 26. 09:20
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha az zavar hogy valaki alacsonyabban kvalifikált, holott még a sulit sem fejezted be, akkor az is fog, ha jóval képzettebbel kezdesz. A végén még átesel a ló túloldalára és kisebbségi komplexusod lesz. Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy az az orvos tinivel szeretne járni. Adta valami jelét, hogy közeledne feléd, vagy csak kedves volt, amilyennek egy orvosnak lennie kéne? Mindenesetre megkörnyékezheted ha nem foglalt, elvégre pont ideális lenne neki a korod ha még inkább a karrierjére koncentrálna és nem családban gondolkozik. Az meg hogy még nincs végzettséged és szegények vagytok zavarja-e? Hát passz. Ez nem foglalkozástól függ. Megannyi nagy arcú orvos van, embere válogatja. A barátoddal viszont úgy látom nem érdemes folytatnod. Ez az egy biztos. Már csak azért is, mert ennyire féltékeny.
2012. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mit tegyek.Az orvos közeledett "úgy" felém, tehát ha valaki megsimogatja a combod, az arcod meg "incselkedik" veled (persze csak ha nincs ott a barátod). Egyébként ő még építi a karrierjét, nem tervez családot. Mire ő végezne a szakorvosiával addig én is szereznék egy szakmát. Én is az egészségügy felé orientálódom, és nem zavar ha valaki okosabb nálam /műveltebb, rá fel tudnék nézni, büszke lennék rá! Van önbizalmam , és olyan embernek ismertem meg aki kedves, szeretet teljes, odafigyel másokra is, nem veri nagy dobra h. ő orvos, nem jár BMW-vel , pedig lenne rá...szerény, és imádom a mosolyát :D
2012. máj. 26. 09:31
 6/23 anonim ***** válasza:
Te tudod:) Én nem veszem jó néven ha valaki a combsimivel kezdi az udvarlást, mert az elég egyértelmű jelzése annak, hogy első sorban milyen szempontból érdeklem. De ha neked ez kell, természetesen lelked rajta. Ha orvos szerepben játssza ezeket, akkor az még etikátlan is.
2012. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
amiket írsz abból számomra az jön le, hogy már eldöntötted hogy a mostani párodat lapátra teszed, csak addig nem akarod amíg a másik hapsi nem tuti.
2012. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem még egyik pasihoz sem vagy érett. És hidd el, az orvosok sok mindenkivel incselkednek :)
2012. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A szegényt pedig ne úgy értsd hogy nyomorgunk, csak pl. síelni, külföldi nyaralásra, meg nagyon márkás cuccokra nem tudunk költeni. Mindig veszek új ruhákat/cipőket nem a 20 ezres és nem is a kínai kategóriából, a kettő között.Átlagos színvonalon élünk végül is, de úgy érzem ez egy orvosnak "kevés" lehet. Bár sok eset van h. egy orvos nővérrel, műtősnővel stb..lesz a párja :D
2012. máj. 26. 09:41
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem orvos szerepben hanem "civilben" voltak az előbb írtak. Tehát nem etikátlan.

Nem dönttöem h. dobom a párom csak addig nem míg nem tuti, szeretem a párom is viszont csak azért h. ne örüljön meg nem maradhatok vele. Rettegésben tart, mindig azzal "fenyeget" h. öngyilkos lesz ha elhagyom, meg nem leszek vele mindig... :(

2012. máj. 26. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!