Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégsem ő az igazi? Inkább ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem ő az igazi? Inkább ne erőltessük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már tizenévesek (húszas évek végei felé járunk), mindkettőnknek már több komoly kapcsolata volt. Neten ismertem meg a lányt, de nem társkeresőn... Megbabonázott a közvetlensége,a humora és hogy különleges. Nem egy átlagos lány az biztos. A harmadik randi nagyon jól sikerült, össze is jöttünk, de pl a legutóbbin kicsit nyögvenyelős volt a beszélgetés. Igaz én sem voltam a toppon. Elbizonytalanodtam, hogy érdemes-e folytatnunk? Van amikor nagyon jól érzem magam vele, de van olyan, hogy arra gondolok nem itt kéne lennem vele... Külsőre abszolút az esetem, azzal nem lehet gond.:) Ti mit tanácsolnátok? Találkozgassunk még, hogy hátha alakul?
2011. dec. 15. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem még lehet próbálkozni, hogy aztán kiderüljön Ő ez az Igazi vagy sem... de ha úgy érzed nem az akkor ne kezdj bele, mert szakítás lesz a vége
2011. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért huszonx évesen tudhatnád, hogy 4 randiból még igazán nem derül ki olyan sok minden.

Randizgassatok, aztán ha 1-2 hónap múlva is nyögvenyelős és nem a legjobb, akkor hagyjátok. De ilyen gyorsan feladni sztem kár lenne.

20L

2011. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

mióta vagytok együtt?

amúgy óhatatlanul előfordul szerintem minden párkapcsolatban az, hogy néha nem megy a beszélgetés, nem mindig lehet maximumon telljesíteni, ahogy mondtad te sem voltál a toppon, lehet ő sem, tehát ugyanúgy tudott megnyilvánulni, ahogy Te..

Az pedig, hogy gyakran érzed úgy, hogy inkább máshol kéne lenned, na az sokkal inkább probléma!


Mert ezalapján megkockáztatom azt a kijelentést, miszerint nem szereted ÚGY igazából, mint ahogy az igazit szokás.....

Mert ha Ő lenne az, mindig vágyakoznál utána, lenyűgözne mindig a jelenléte, csodálva figyelnéd, s nem lenne ilyen elvágyódás..

2011. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a "randi" intézménye elég káros. Ahelyett, hogy egy férfi és egy nő találkozgatna egymással és fokozatosan összejönnének, ahelyett 1-es számú RANDIn vesznek részt, meg 2-es számú RANDI-n, (ami 10%-kal jobban sikerült az előzőnél), aztán a 3-as számú RANDI még a kettesnél is 6%-kal jobb lett, mire a 4-es számú RANDI elbizonytalanította az elemzőket, mert a várt 4%-os bővülés helyett 15%-os visszaesés következett be. Míg ha elfelejtjük, hogy van olyan, hogy "randi" (istenem, de hülye szó ez amúgy), akkor mindjárt kevésbé görcsös az egész.


(Kedvenc hollywoodi filmes kérdésem: ez most randi?)


Ha nem tudnád utólag, hogy mi volt "randi" és mi nem, az jobb lenne.


Egyébként 4 találkozás még semmi, 4 "randi" meg különösen semmi egymás megismeréséhez. Ha jól érzed magad a kapcsolatban, folytasd, és akkor elmélyül. Ha nem érzitek jól magatokat, leépül. Ennyi.

2011. dec. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11:32


"nem szereted ÚGY igazából, mint ahogy az igazit szokás.....

Mert ha Ő lenne az, mindig vágyakoznál utána"


Az csak a szerelem nevű állapotban van úgy. Az igazi megtalálása azonban nem feltétlenül jár együtt szerelemmel és fordítva.

2011. dec. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mielőtt találkoztunk, már 2-3 hónapot beszélgettünk (msn) szinte napi szinten. De akkor még nem úgy álltam hozzá, mint esetleges barátnőhöz, mert volt párja. Aztán úgy hozta a sors, hogy találkoztunk, összejöttük és addigra már elég sokat tudtunk meg egymásról... De ez még nagyon friss..Néha úgy érzem, hogy már jobban ismer annál, mint amennyire élőben ennyi idő után szokás:) (persze ez nem baj, csak lehet néha ezért nem tudok pár pillanatban újat mutatni neki). Azzal nincs gond, hogy nem érezném jól magam vele, csak ez legutóbb elgondolkodtatott... Amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2011. dec. 16. 07:44
 7/10 anonim ***** válasza:

"Még annyi, hogy mielőtt találkoztunk, már 2-3 hónapot beszélgettünk (msn) szinte napi szinten. "


Hát ez bizony csakugyan megnehezíti a helyzetet.

2011. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted pontosan? Nagyon jó volt vele hülyülni, beszélgetni msn-en, csak néha már azt érzem, hogy nem lesz annyi témánk négyszemközt ha minden este ez így fog menni..
2011. dec. 16. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó volt vele hülyülni, beszélgetni msn-en"


Csak azt nem tudjuk, hogy ha először a valóságban találkoztatok volna, akkor szóba álltatok volna-e egymással. Lehet, hogy nem, lehet, hogy igen. Na most ezt már nem tudjuk meg, mert az msn-ezés ezt elfedte. Ez a baj az msn-nel és társaival. Meg még sok minden más is.

2011. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?:)
2020. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!