Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A barátommal összevesztünk és megütöttem a karját egy fésűvel.(Nem nagyon)

Erre az volt a reakciója, hogy ezt még visszakapom és meglátjuk mit fogok szólni, meg hogy nem a kutyám, hogy ütögessem.

Ez elég rosszul esett, mert nekem úgy jött le, mint valami fenyegetés,hogy legközelebb megüt.Oké, ha egy fésűvel a karomra üt az nem nagy dolog, de elég idegbetegnek tűnt.

Akkor utána másnap, bocsánatot kért, és mondta,hogy nem ütne meg soha.

Ma filmeztünk és hülyeségből megcsipkedtem az arcát(Mint a nagyik szokták), Ő meg olyan fejet vágott mint valami idegbeteg aki rögtön megüt, aztán elütötte magától a kezemet.

Nagyon rosszul esett, mert félek,hogy ezek a dolgok még elfajulnak.

Ti mit gondoltok erről?


2013. júl. 30. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem fér bele hogy megüssön, de te se provokáld folyton.
2013. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne verekedjetek , ne csipkelődjetek !
2013. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki szokott hülyéskedni a párjával szerintem, de furcsa, hogy így felkapja a vizet.
2013. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
markolj rá a betyárkörtére és nézd meg akkor mi fog történni!
2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyunk egy pár, de egy lány ha nem figyelek mindig ütöget de persze csak finoman vagy vissza csipek a combjába vagy valami, de mindig mosolygunk közbe mert tudjuk, hogy szeretetből van. De vannak olyanok akik nem viselik az ilyet :)
2013. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyenjogúság van, ahogy megüthetsz egy férfit, úgy megüthetsz egy nőt is
2013. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát már nem azért, de aki egy nőre kezet emel, az eléggé azt tükrözi, hogy az a férfi nem férfi.


Minden esetre a kérdésedre válaszolva Én személyszerint nem tudom, hogy Te hogy tudsz elviselni egy ilyen agresszort a környezetedben, de ha a helyedben lennék, biztos, hogy kihajítanám. :)

19/F

2013. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer is megütne azonnal hagyd ott..
2013. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. júl. 30. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
hagyd ott most. ha ennyit ér neked hogy igy viselkedsz vele ugyse ő kell neked. minek kiprovokálni indokot? csak feleslegesen tart tovább.
2013. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!