Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene újra felpezsdít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene újra felpezsdíteni a kapcsolatunkat? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés
10. éve vagyunk együtt, van két gyerekünk. Én itthon vagyok mert a pici még csak 16 hónapos. Szerelem volt első látásra a mienk, pedig régről ismertük már egymást. Mégis mikor azon az estén találkoztunk, tudtuk hogy együtt akarjuk leélni a z életünket. Boldogok voltunk, események gyorsan követték egymást, egy év után összeköltöztünk 2 év után közös házat vettünk, az első gyerek 6 év járás után jött. Aztán a 7. évben megcsalt. Én megbocsájtottam, jött a kistesó boldogok voltunk. Nehéz volt a megcsalást elfelejteni, máig nem sikerült egészen, de ahogy a második gyerek megérkezett teljesen idealizálódott a kapcsolatunk. de kb egy jó fél éve valahogy minden sivár lett. unalmas, megszokott. Most hatalmas ház-átalakításban vagyunk, a pénzünk szinte mind oda megy. szórakozni nem igen járunk. És ami a legrosszabb hogy eddig elég volt egy kis összebújás és teljesen ráindultam, de most szinte undorodom hgoy ne most hagyj már békén nem akarom. Persze ha együtt vagyunk, én is elmegyek, de valahogy olyan mintha csak a testem élvezné az együtt létet, a lelkem már nem. HOzzátartozik hogy ő nagyon lusta az ágyban. Nincs szinte semmi előjáték, mindig (na jó nem mindig de az esetek 90%ban) én vagyok felül. egyszerűen elmúlt teljesen a varázs. már nem érzek megborzongást sem ha valami szépet mond. pedig régen egészen el tudtam olvadni tőle ugyanis bókolni sem szeret túl gyakran. Mi történhetett velem? annyira rossz mert próbálom úgy nézni hogy ez így nem jó és változtatni kell de nem megy. egyszerűen úgy érzem hogy mindig én voltam aki megoldotta a problémákat, oldja meg most ő. tegyen ő értem ha nem akar elveszíteni. de ő meg nem fog, mert túl makacs és büszke hozzá. Nem tudom mit tegyek. szeretném megmenteni a kapcsolatunkat de nem tudom mit kellene tennem.
2013. júl. 31. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Már a megcsalásnak intő jelnek kellett volna lennie, hogy nem illetek össze, szerinte semmikképp sem. Láthatólag ő az irányító mindenben.
2013. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad lehet. a napokban jöttem rá egy csomó olyan dologra, ami régen érdekelt, vagy szerettem, azt őmiatta teljesen elhanyagoltam. Mert neki nem tetszett, vagy nem szerette. pl én szeretem a focit nézni. Az utobbi két vb-t nem is láttam :( szeretem a forma1-et, azt sem tudom már ki milyen kocsiban ül. szeretem a kutyákat, lovakat. Egyik sincs. teljesen elveszítettem önmagam. De nagyon nehéz dolog lenne váltani.
2013. júl. 31. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is gondold végig, mi változott meg mielőtt így kezdtél érezni. Volt valami kiváltó oka, hogy kiábrándultál? Mi volt másmilyen közöttetek korábban? Ha erre megvan a válasz, akkor lehet gondolkodni a megoldáson.


Ha megvan, mi okozza a hiányérzetet, akkor ezt mindenképpen meg kell beszélned vele szépen, de nagyon őszintén. Kezdjetek el néha kettesben lenni. A 16 hónapos gyereket egy pár órára azért ott lehet hagyni nagyszülőknél, mondjuk, miután lefeküdt. Randizzatok, beszélgessetek sokat, és a beszélgetés témája ne a lakásfelújítás, a pénzhiány, vagy a gyerekek legyen, hanem ti magatok.

2013. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Igen, ez tipikus. Persze vannak durvább esetek is a férjednél, meg hát így látatlanban és néhány sor alapján nehéz véleményt mondani, de már ebből le lehet szűrni valamennyire, hogy ő volt a mindenkori irányító. Ez egy elég tipikus férfi fajta, te pedig tökéletes partnere voltál abban, hogy minden helyzethez és minden dolgához hozzásimulj. Te voltál az áldozat. Amíg ez így van, addig minden oké, de fogadok, hogy ha keményebben ellent próbálsz mondani, azonnal jön az elfajulás, esetleg még a tettlegesség is. Nem azt mondom, hogy nem szeretett, nem szeret téged. Biztos rengeteg szép pillanatotok volt, ezekre próbálj emlékezni. De sajnos ő nem fog megváltozni sosem. Valószínűleg mindig is ilyen volt, csak igyekezted magadnak bemesélni, hogy nincs ezzel nagy gond. A megcsalást is elfogadtad neki, pedig őrlődtél magadban. Nem jó ez így. Lehet most is van valakije. Tudom, hogy ez kegyetlen, és tudom, hogy nehéz "váltani", főleg két kicsi gyerekkel, de tudod te is, hogy ez nem állapot. Legyél életedben először határozott. Mondd meg neki, hogy el fog veszíteni titeket. Sajnos nagyon olyan szaga van, hogy ha nem te teszed meg, akkor ő fogja előbb-utóbb, és még neki fog feljebb állni.

2013. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!