Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondok vannak vele odalent?

Figyelt kérdés

18 éves koromban jártam egy sráccal 4 hónapig. Sokszor volt hogy smároltunk de mikor tovább mentek volna a dolgok mindig leállított hogy ő nem akar szexelni. Felizgatott aztán abbahagyta. Kérdeztem miért nem akar lefeküdni velem azt mondta nem árulja el. Nem tartom magam bombanőnek (164cm 50kg) de nem vagyok rossz csaj, furcsának találom hogy egy 22 éves pasi nem fekszik le egy nővel aki ott áll előtte meztelenül, ráadásul a saját barátnője.

Szakítottunk azóta nem láttam aztán egyik haverja mesélte, hogy csak olyan lányokkal jön össze azóta akik nem akarnak szexelni házasság előtt vagy még szüzek..

Ezek alapján szerintem impontens vagy nem tudom :D

Ki mit gondol?


2013. júl. 31. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy bigott vallásos, vagy valóban van valamilyen problémája, impotens, kicsi neki, korai magömlése van, stb stb.
2013. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen lehetőséget kihagyni 1 pasinak :/
2013. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha bigott lenne akkor nem jutottunk volna el odáig se hogy felizgat. ismerek ilyen embert és a kezét sem fogja meg a nőjének.
2013. júl. 31. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem tart vonzónak a srác
2013. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor miert jött össze velem és jártunk honapokig?? kicsit ellentmondásos és ha így volt akkor az rá nézve röhejes megintcsak
2013. júl. 31. 16:36
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon bunkó volt sokszor rámnyomta a telefont nagyon apro dolgokon megsértödött. pl apám nem engedett le hozzá videkre hogy ott aludjak napokig és ezèr 2 napig nem állt szoba velem, kinyomta a telefont és engem b*sztatott folyton pedig nem én tehettem rola. iszonyù sértö dolgokat tudott mondani ha most lenne a pasim arcon csapnám azokert a dolgokert. valami nagyon nem stimmelt ele agyilag igy nem bánik senki egy növel plàne h nem tettem semmi rosszat. föztem neki, mostam a ruhait ha kellett, sose csaltam meg annak ellenére se h nemvolt hajlando velem szexelni. szòval érthetetlen.... talán csak egyszerüen egy szar ember volt. vannak ilyenek
2013. júl. 31. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi neki.
2013. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!