Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hagynátok? Tisztelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hagynátok? Tisztelet aki válaszol.

Figyelt kérdés
A páromnak van egy lány ismerőse akit állítólag nagyon régóta ismer. Nemrég találkoztak egyik este hogy beszélgetnek nos ebből az lett hogy ketten iszogattak úgy éjfélig.Mondtam neki h nem szeretném hogy még egyszer ilyen legyen mert zavar, ő azt mondta túlreagálom és hogy csak barát.Tegnap ez a csaj felhívta telón hogy mikor futnak össze megint és ő azt válaszolta hogy jövőhéten én pedig mondtam h nem akarom, mire ő azzal vágott vissza hogy akkor én sem találkozhatok a legjobb fiú barátommal..Szerintetek? Ő 21, én 19
2013. júl. 31. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Simán okod van rá, hogy távol tartsd barátod, a csajtól, és barátodnak is arra, hogy tégedet pedig a fiú lelki barátodtól tartson távol.


Lelki barátok ha kicsit bepiálnak, vagy az egyikőjük kicsit érzelmi válságban van, akkor könnyen testileg is egymásra találnak.


Sokszor az egyik fél tudatosan a másik fél levadászására törekszik.

Nőknek sokszor a férfi minőségének egyik garanciája az, ha kiszemeltük jó nővel él, a jól sikerült gyerekek is vonzóbbá tesznek számukra egy férfit.

Kevésbé sikeres férfi, pedig sunyizással, taktikázással akarja sokszor megszerezni a kiszemelt lelki társ barátnőt (kihasználva azt a pillanatot amikor a nő érzelmileg kicsit mélypontra kerül, vagy csak kölcsönösen bepiálnak).

2013. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2013. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a kérdezőt. Az hogy a kérdezőnek van fi legjobb barátja az csak egy dolog. Vegyük külön lapra a kettőt. A gond ott van hogy a pali a lánybarátjával iszogat. És iszogatásnál ahogy fogy az alkohol úgy fogynak a gátlások is. Ha a pasi iszogatni akar lánnyal akkor iszogasson a barátnőjével, a lánybarátjával meg maximum beszélgessenek valahol józanon, és nem buliban. Legalábbis egy valamira való kapcsolatban így kell lennie.
2013. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem hagynám, és nagyon rosszul esne.


menj el te is a legjobb barátoddal éjfél felé iszogatni...

2013. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na az már tényleg gyanús, hogy kitörli, és nem hallhatod a beszélgetést.

Én nem tudnék ilyen tudattal nyugodtan ülni.

Menj el te is iszogatni a fiú barátoddal iszogatni, és ha ő ezt le sem fogja sz*rni, akkor tényleg gondok vannak,

2013. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!