Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Már nagyon rossz.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már nagyon rossz.

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk a barátommal. most megint el kezdtünk beszélgetni, újra ismerősök vagyunk facebook-on.. úgy tűnik, hogy még mindig érzek iránta valamit, mert amikor fent van elkezd "hevesebben" verni a szivem (:D) és végig csak azt várom hogy rámírjon, ha nem ír rám akkor kicsit szomorú leszek, és kitalálok valami elengedhetetlenül fontos dolgot amit muszáj leírnom neki és így kezdünk el beszélgetni :ss nem tudom őt elfelejteni, szóval csak úgy letiltani és nem beszélni vele többet, ez nem megy..

2013. júl. 30. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Szilvásbuktát.

(vagy már nem megy ez a szöveg?:D)

2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nehéz, de írd le őszintén neki az érzéseidet, és akkor kapsz talán konkrét választ hogy hogyan tovább. Ne szenvedtesd magad azzal, hogy várod, hogy rád írjon.
2013. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló... hát nagyon nem

második: köszönöm:)de úgy döntöttem, hogy maximum barátok lehetünk.:) és rájöttem, hogy nem volt jó a kapcsolatunk.. majd jön más:)

2013. júl. 30. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól döntesz. Szerintem a megszokások hiányoznak neked. :)
2013. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor még szereted. Nekem is hiányzik néha az exem, de igazából nem is ő hiányzik, hanem az, ami vele járt. A párkapcsolat minden velejárója, még a veszekedés is. De ő nem...
2013. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, lehet :) megszoktam, hogy órákat beszélgettünk, órákat-éjszakákat telefonáltunk. szerintem ez hiányzik, nem ő :)
2013. júl. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!