Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy vissza kapjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy vissza kapjam a szerelmem?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta együtt vagyunk és még mindig nagyon szeretem! Úgy érzem én jobban szeretem őt mint ő engem vagyis nem igazán mutatja ki. Kapcsolat elején sokat udvarolt nekem és meglepett sok mindennel. Többet csókolt régen, mint most.Jobban oda figyelt rám és mindig hiányoztam neki. Ma már nem is törődik velem és el felejti a dolgokat, pedig nem kérek nagy dolgokat tőle. Sokat gondolkodtam a kapcsolatunkon, de nem merek szakítani. :/ Néha bizonytalan vagyok és reménytelenek tűnik a párom. Hiába küzdök érte és mindig mindenben én adok bele.Mindent kipróbáltam már,hogy vissza hozzam a szerelmet. Most már drasztikus módszerekhez kell folyamodnom, mint például zsarolás,fenyegetés stb. Ezeket fájdalmas kimondanom, de mást nem tudok csinálni, mert nem szeretném elveszíteni. Kitaláltam egy módszert, hogy pár napra itt hagyom, hátha észhez tér és be fogja bizonyítani mennyire szeret-e. Nem akarom össze törni vagy fájdalmat okozni neki, de tudni szeretném szere-egyáltalán! Nekem csak ő kell, nélküle nem tudnék élni! Szerintetek helyes lépés lenne???
2013. aug. 1. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Te egy beteg állat vagy.

És még csodálkozol, hogy nem szeretnek...

2013. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretnéd elveszíteni...

És ő mit szeretne?

2013. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
beteg vagyok? miért gondolod így?
2013. aug. 1. 07:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Aztán nehogy fordítva süljön el es vissza se kelljen menned.....
2013. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, mert ez nem szerelem, hanem társfugges.
2013. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt kapcsolatot be kell fejezni, mert nincs benne semmi ami ahhoz szükséges, hogy kapcsolatnak mondható legyen.

Nincsenek érzéseid neked se, csak kapaszkodsz. Ha szeretnéd a srácot nem tudnál neki fájdalmat okozni.

2013. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ebben igazad lehet, de én nem akarok több férfiben csalódni. Jobb lenne Vissza hozni a régi dolgokat és helyre hozni a hibákat. Meg kérdezhetem? Te mit csinálnál a helyemben ha a párod csak magára költene és nem kommunikálna veled és utcákon meg bámulja a nőket.... Szerintem ez önző dolog tőle,jó persze a férfiak többsége ilyen.Ha szeretünk valakit megadjuk neki amire vágyik. Szóval nem csak nekem kéne változtatnom, sőt olyannak kéne szeretnie amilyen vagyok.
2013. aug. 1. 08:10
 8/15 ASOT ***** válasza:

Ez beteges. Ez nem szerelem ez társfüggőség és hatalmas rettegés az egyedülléttől.

Ha a pasinak lenne esze otthagyna. Jobb lenne így.


Nem hiába lehet az hogy nem érdekled túlzottan....

2013. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ASOT ***** válasza:

"Jobb lenne Vissza hozni a régi dolgokat és helyre hozni a hibákat." De ő már nem biztos hogy ezt akarja....


"nem akarsz többet csalódni" Rendben, de ha ennek nincs értelmes mert csak kétségbe esésed miatt történik ez, akkor bizony ismerkedned kell új emberekkel, és van amit nem lehet kivédeni ez vele jár.

2013. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogylétezne valaha tökéletes kapcsolat is. Lehet, hogy társfüggő/beteg állat vagyok, de én szeretem őt.

Szóval hagyjam el őt vagy ő hagyjon el engem mert szerintetek így jobb lenne. Én nem szakítani akarok csak adnék neki pár napot,hogy bizonyítson. Vajon ti mit tennétek a helyemben? Biztos félreérhető vagyok és nem ismeritek a párom hibáit meg az enyémet. Vajon mit tapasztaltatok,milyen lépéseket tettetek meg stb.

2013. aug. 1. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!