Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komoly érett férfi a barátom?

Figyelt kérdés

30 éves barátom van. Elméletileg komoly érett férfi. És minap összejött egy 20 évessel. Úgy gondolom, hogy emiatt, tök éretlen és férfiatlan is. Egy igazi férfi inkább idősebbekkel jön össze, nem kislányokkal.

Ez normális szerintetek?


2013. aug. 1. 10:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
féltékeny vagy? :)
2013. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
20 éves hol számít kislánynak ?
2013. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy? Ha már a barátod, akkor inkább örülnél a boldogságának.
2013. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Féltékeny vagy a dögös menyecskére? :)
2013. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
....és ráadásul még lány is az illetö? Fujjj!!!!
2013. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
nem minden 20 éves éretlen.. és ebben a korban ez már bele is fér.. te meg nagyon ráérsz más dolgával foglalkozni.. látszik, hogy jobb dolgod nincs, mint másokkal elfoglalva lenni.. szerintem kösd le magadat, és járj el dolgozni.. az a véleményem, hogy ezután örülj, ha egyáltalán szóba áll veled.. a kapcsolatához semmi közöd..
2013. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:
Savanyú a szőlő? :)
2013. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
szerintem ettől nem hinném,hogy éretlen vagy nem komoly az én barátom is 6 évvel idősebb és jó,ha van egy ilyen korkülönbség mert én fiatalosan tartom őt ő is sokmindent tanult tőlem és én is tőle olyan jól össze passzolunk. Mondjuk 10 év már kicsit sok de ha boldogak...
2013. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor hívod el randira? Mármint a barátod?
2013. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!