Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy azt gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy azt gondoltad egy személyről, hogy az az igazi számodra, és senki más nem lehet, mert mással már nem lenne ugyanolyan jó, közben mégis jött valaki más akivel legalább ugyanolyan jó volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
persze...ha szerelmes vagy, mindig azt hiszed, hogy nem jöhet senki más és nem kell senki más...de a szerelem múlandó...szerencsére...így is elég bánatot és szenvedést okoz addig amíg tart, hát még ha el se múlna :/
2011. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam nem, mert akiről azt gondoltam, elvesztettem. Még bármi lehet, csak 18 éve várok. :)

Nálam nem múlt el a szerelem.

2011. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18éve vársz arra az emberre?
2011. jún. 29. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,arra, hogy találjak valakit, akivel legalább negyedannyira jól érzem magam, mint vele, és fele annyira szeretem. Szerelmes ennyire már nem leszek többé.
2011. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!