Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élitek túl, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek túl, ha valakinek nem kelletek, lemondott rólatok, de ti még szerelmesek vagytok belé? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

Exem azt mondta, talán összejöhetünk még. Én elhatároztam, nem keresem, mert eddig mindig ráírtam. És láthatóan őt nem zavarja, nem is keres, hiába van fent chaten. Én meg belehalok, hogy rám sem ír.


Kb 2 hetet voltunk együtt, de már nyár óta jóba voltunk, szerettük egymást. Október végén szakított, azóta őrlődöm, és nem tudok felejteni, mert tartja bennem a reményt. Sokak szerint azért nem kezd velem újra, mert messze vagyok tőle, és lehet hogy neki az kell, hogy közel legyen a barátnője.

Viszont a felajánlásom, hogy odaköltözöm hogy újra kezdhessük, elutasította.


Mit tegyek? :'(


2011. febr. 22. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na vajon mit tegyél ? Felejtsd el.
2011. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz, tudom, én is átéltem, évekig szenvedtem miatta, az önbecsülésem a béka feneke alatt volt, úgy éreztem, hogy már soha nem fogok kelleni senkinek. aztán eltelt egy év, közben volt egy-két kaland, ami segített, hogy újra tudjam értékelni magam, mert mégiscsak kellettem valakinek. elkezdtem komolyabban táncolni, összehaverkodtam az egyik sráccal, eleinte csak beszéltünk, aztán msn, aztán telefon, elmentünk együtt bulizni, ne siettük el a dolgot, tánctáborban mégtöbbet voltunk együtt, és tábor után hozzánk is költözött(Nagyon csúnyán összeveszett a szüleivel, és kirakták) két nappal később összejöttünk, és azóta eltelt több, mint másfél év. Soha, senkivel nem voltam még ilyen boldog.

A másik srác, pedig mostanában jött rá, hogy mennyit veszített, mert egy kapcsolata sem tartott pár hétnél tovább, sokszor átverték, elhagyták.

A lényeg az, hogy keress elfoglaltságot, ami kicsit eltereli a figyelmed, keresd mások társaságát, mert ha csak magadat emészted, semmi jó nem fog kisülni belőle.

2011. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ember ilyenkor TISZTELETBEN tartja, hogy a másiknak is van önálló akarata.


2 hét az semmi. Az nem kapcsolat. Te nem a pasiba vagy szerelmes, hanem a "lehetőségbe", hogy lehetett volna belőle kapcsolat, szerelem.

Már megbocsáss, de ezek után odaköltözni... (de még csak a gondolat is...) elég komolytalan ötlet.


De a pasi is egy szemét, hogy nem kellesz neki, de hiteget. Fogadj meg egy jó tanácsot, ha mégis akarna valamit, ne menj bele, mert újabb 2 hét után megint dob. Azért hiteget, hogy szükség esetén előkaphasson, ha nem jön be neki az, aki miatt dobott. Mert hogy (közelebbi) nő van a dologban, az 100%.

2011. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem másik csaj, legalábbis szerintem. Azért szakított velem, mert túl sok bajjal jártam, köztük a zűrös ex exemmel, aki nem tűrte, hogy összejöttem egy másik pasival. Az exem pedig nem "harcolt" az ex exemmel, inkább kilépett a kapcsolatból.


Azért ajánlottam fel, hogy oda költözöm, hogy távol legyek az ex exemtől, hogy újra tudjuk kezdeni.

2011. febr. 22. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
én azt hittem belehalok, ráadásul nagyon szerelmes voltam belé, ő pedig a lehető legundorítóbb és legtrágárabb módon szakított velem. próbáltam magamban elnyomni, de nem ment. elkövettem azt a hibát, hogy gyorsan összejöttem egy sráccal, de nem múlt el nap anélkül, hogy ne gondoltam volna rá. de sokat segített hogy letöröltem mindenhonnan, így nem volt, ami rá emlékeztetett volna. Aztán találkoztam a jelenlegi párommal, és soha többé nem jutott eszembe:) 20/L
2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a cipőben járok. Sajnos sehogy nem sikerült még túltennem magam a dolgon, nekem a volt párom kell senki más. Bár nem volt éppen zökkenőmentes a kapcsolat viszont ő volt a mindenem. 3 év után elhagyott egy másik lányért. Padlón voltam, öngyilkos akartam lenni meg is próbáltam de rámtaláltak még időben azóta pszichológus kezel de még igy sem sikerült elfelejtenem. Soha nem leszek túl rajta úgy érzem :( Első nagy szerelem, derült égből villámcsapásként ért amikor szakitott azt hittem minden rendben van közös életet házasságot tervezgettem. Erre most itt állok egymagam szertefoszlott minden álmom, megsemmisültem.
2011. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Húú már rengeteg lány volt aki tetszett de esélyem se volt nála, nagyon rossz érzés. Egyikkel se jártam, barátnőm se volt.

Volt olyan lány akinek nem tetszettem, volt olyan akinek barátja volt. Aki most teszik azzal nem tudom mi van, nem nagyon beszél velem.

Te még jobb helyzetben vagy mert jártál vele, de én... ááá hagyjuk

2011. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ahogy telik az idő, egyre könnyebb lesz, és majd jön másik srác.
2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam azon, hogy kitörlöm magam facebookról, hogy ne lássam, hogy fent van, és nem ír. Vagy őt törlöm ki a barátaim közül. De mindkettőhöz túl gyáva vagyok, mert tudom, hogy őt nem fogja érdekelni.
2011. febr. 22. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, hogy érdekelje, hanem hogy te ne lásd, és ne legyen ami emlékeztet rá. mikor én kitöröltem az exem, csak az vezérelt, hogy még csak ne is gondoljak rá...
2011. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!