Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki régota tetszik és énis tetszem neki. Randink még nem volt és nemis járunk. De van h megfogja a kezem vagy esetleg szemez velem. Jókat beszélgetünk ám sokszor csak én kérdezem őt. Nagyon féfénk típus. 2 évvel idősebb. Normális válaszokat várok!!
2013. aug. 2. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2013. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,az legalább akkor biztos :)
2013. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, egy próbát megér

ha tudod hogy tetszel neki, nincs vesztenivalód

2013. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:)
2013. aug. 2. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet félénk, ha megmeri fogni a kezed?o.O
2013. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ő nem az a nagy csajozós fajta..ezért is mondtam h félénk de azért meri megfogni a kezem sztem mert már régóta tetszünk egymásnak..de ezt énse birom úgy igazán kifejteni..
2013. aug. 2. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!