Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasi, legjobb barátnő vagy semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi, legjobb barátnő vagy semmi?

Figyelt kérdés
na szóval az a helyzet hogy van egy fiú aki a legjobb barátom volt,aztán elmondta hogy szerelmes lett belém.Először megbeszéltük,hogy nem beszélünk egy jó ideig mert tudtuk ha esetleg vége lenne a kapcsolatnak akkor a barátság is befuccsolna. Aztán rájöttem hogy szeretem,de eközben ő összejött a legjobb barátnőmmel..egyszer összevesztünk a fiúval és akkor elmondtam hogy szeretem. azt mondta,hogy ő se a lányt szereti,hanem engem de gondolta hamár engem nem lehet szeretni megprobálja őt. Aztán beszélgettünk telefonon és mindketten sírtunk :/ talán ő jobban mint én.De mondta hogy a lányt se akarja megbántani és mostmár nem tudna úgy vele lenni,hogy tudja hogy szeretem én is őt meg ő is engem. de akkor most nem tudom milesz mert a lány a legjobb barátnőm és őt is szeretem,nem akarok neki se fájdalmat okozni,viszont a fiúval ha mindketten szeretjük egymást akkor ... Ti mit tennétek ?? Segítsetek . Előre is köszi a válaszokat :)

2013. aug. 2. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit választasz, valakinek így is úgy is rossz lesz.
2013. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Osztom idegen barátunk véleményét. Dönts el, hogy kit szeretsz jobban, s azt válaszd.
2013. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

beszélj a barátnőddel

az se jó, ha vele marad és nem is őt szereti

2013. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó megoldás nincs,mégis azt mondom neked,hogy a barátnődet ne bántsd meg Ő legyen a legfontosabb ,mert egy igazi jó barátnál a mai világban nincs fontosabb.

Magyarán keress egy másik pasit.

2013. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt nem te fogsz dönteni, hanem a srác :-]
2013. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tipikus szerelmi háromszög. Valakinek ígyis-úgyis szar napja lesz, de valóban, a fiú fog dönteni. Gondold meg te is, hogy ha olyannal fogsz járni akit a barátnődtől ''loptál'' akkor tiszta lesz-e a lelkiismereted, vagy pedig hagyod hogy egy olyan ember eltűnjön az életedből akit szeretsz.

Miután ezt jól átgondoltad akkor mondd meg a fiúnak mit gondolsz.

2013. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell adni a társadalom által rátok erőltetett szabályokat. Édeshármas! ;)
2013. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) viszont még mindig nemtudom mit kellene tennem..
2013. aug. 2. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem Te már döntöttél,a lányok mindig a szívükre hallgatnak,szóval a fiút választod majd.Pedig az eszedre kellene hallgatnod,de egy szerelmes lány erre képtelen.
2013. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7.

Ott a pont! xD

2013. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!