Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha a párotok "túl" kedvesen fecserészne az állítólagos unokatestvérével, illetve hogyan toleráljátok a külön bulizást?

Figyelt kérdés
A barátom (31/F) a hátam mögött többször chatelgetett az "állítólagos" unokatestvérével (csaj,22 éves) ami nem is lenne probléma,de olyanokat írnak egymásnak,hogy alig várom,hogy összejöjjön a tali,alig várom a vasárnapot (akkor taliznak) amiről nekem elfelejtett szólni a kedves párom...továbbá iszogatni,bulizgatni hívják őt chaten/telefonon a női ismerősei,barátnői,és a hátam mögött természetesen azt írja,hogy megpróbál elmenni...Engem ez nagyon zavar,mert úgy érzem,minden jó köztünk,ő is ezt mondja...és nem értem,miért nem lehet engem is ezekről értesíteni. És ha az unokatestvére is az a lány,és puszta barátságból találkoznak,egy 22 éves nő miért nem tudja észrevenni,hogy a rokonának barátnője van,és jobb lenne visszább venni? 22/N

2013. aug. 2. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért állítólagos ?
2013. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem jövök rá,hol is van az a rokoni szál...
2013. aug. 2. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
látom jó régi már a kérdés.... azért leírom, hogy ilyen pasit rövid úton kidobnék. remélem már nem vagytok együtt.
2014. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!