Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a fingást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a fingást hogyan toleráljátok?

Figyelt kérdés

Most itt olyan párok véleményére vagyok kiváncsi akik azért huzamosabb ideig együtt vannak vagy együtt élnek.

Ez egy természetes dolog és ugyebár nők is finganak-mert sokan azt állítják hogy nem- de azért nem lehet mindig kirohanni a mosdóba.

A barátom többet fingik mint én és már kicsit kezd úgymond zavarni , röhög is hozzá ráadásul nem tetszik amikor még fel is emeli a lábát. Kezd egy kicsit gusztustalanná válni, vhogy most ezt gondolom.

Szerintetek a fingás a másik előtt jelentheti azt hogy a másik fél már elengedte magát(szinte szó szerint) szóval jól érzi magát a másikkal.-mert mindig ezzel védekezik--:D

Más kapcsolatban ez hogy van?


2013. jún. 28. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki fingik, be kell dobjon egy 20-ast a perselybe.
2013. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Mi versenyt fingunk néha :D Szerintem kell egyfajta elfogadás, hogy ne legyen gáz egy párkapcsolatban. Mi inkább röhögünk rajta.


21 F 20 L, 1 év 4 hónapja együtt, ennyi ideje élünk is együtt tulajdonképpen.



Ez meg hogy a nők nem finganak, nem tudom kinek a fejéből pattant ki. Kiizzadják?

2013. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi teljesen jól viseljük egymás pukizását :D Jókat poénkodunk...
2013. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 évig voltam együtt exemmel, néha fingott gépezés közben, meg ha nézte a tévét. Ha látta, hogy hallottam, akkor rám nézett bűnbánóan. Én néztem egyet, aztán annyiban maradt a dolog.


Meg fordítva is. Igazából nem foglalkoztunk vele túlzottan...


22L

2013. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Justicar ***** válasza:
Férfi létedre gusztustalannak tartod a fingást?
2013. jún. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

A másik előtt f*ngani gusztustalan és illetlen dolog, akár a párod, akár bárki más előtt. Kultúrember ilyet nem csinál, hanem igen, kirohan a wc-be. Néha előfordul, nem lehet kivédeni, de nagyon ciki. Úgyhogy azért, mert valaki párkapcsolatban él, még lehet civilizáltnak lenni, nem? (Sőt!)


A pasid egy bunkó, ne haragudj. Neveld meg!

2013. jún. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
77%
Istenem, ilyen anyáskodó prűd nőktől mentsen meg a jóisten.
2013. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igazat adok Pendelum 92 felhasznalonak. Az szexi ha egy csaj fingik. Sot en meg kerdtem a paromat hogy mikor kell fingjon szoljon, hogy az orrommal es a nyelvemmel kozelitsem meg az anuszat. Ettol fel is izgulok. Sok idiota le eli az eletet a prud kapcsolatba. Az az igazi kapcsolat ahol nincs utalat nincs hatar.
2014. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!