Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha egy lány "későn érő" típus?

Figyelt kérdés

Nem az úgymond rossz értelemben vett későn érésre gondolok, hanem hogy pl én hamarabb nézek meg egy disney, vagy más mesét mint mondjuk akár egy romantikus vígjátékot. jobban örülök egy plüssnek vagy egy állatkerti látogatásnak mint pkl egy drága ékszernek vagy parfümnek. vannak dolgok amiknek úgy tudok örülni mint egy kisgyerek, és néhány egyszerű dolog úgy el tud szomorítani mint egy kisgyereket (pl tegnap megöltem egy lepkét véletlenül miközben pont segíteni akartam neki, és "nem győztem bocsánatot kérni tőle")

24 éves vagyok


2013. aug. 3. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A lepkés dolog aranyos én a múltkor egy csigával jártam így :( Szegénykém pedig figyeltem merre megyek, de aztán sietnem kellett a vonathoz aztán "reccs" ráléptem egyre :( De mindig rakunk ki itthon madáretetőt meg kaját a madaraknak, egyszer nagyanyámékkal megmentettünk egy galambot, egyszer meg egy rigót.


A plüssel nincs baj hacsak nem 5000 "teddy macid" van és már nem lehet tőlük elférni. AZ állatkert is jó.


A diznivel már vannak bajok, legalábbis nekem. A régi rajzfilmekkel nincs gondom, de inkább Hanna-Barbera (Hupikék Törpikék, Frédi és Béni, Flúgos Futam) párti vagyok illetve olyan random cuccok, mint Simpsonék, Johny Bravo, Kullancs...

2013. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dizniből csak a '90-es évek eleji vagy a nagyon klasszikusok jönnek be, a maiaktól rámjön a hányás. Hanna Montana meg ilyenek... Ne.


A '90-es évek elején volt pár jó egészestés, mint a Notre dámi toronyőr vagy az Aladdin.


De filmeknél én a "vígjátékokat" nem nagyon kedvelem, mert erőltettek és undorítóak. Ordenáré poénokat sütögetnek el. Régi paródiákkal és vicces filmekkel nincs gond inább csak a maiakkal... Mondjuk én moziba nem szeretek járni, ert sokszor elkönnyezem magam ha olyan a film... És ezen mások mindig röhögtek.

2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és most jöhet a csavar: 21/F vagyok mielőtt sokan csajnak néznének :D (Előfordult már)
2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha engem kérdezel a régi disney rajzfilmek(pl.hófehérke stb..)többet érnek mint a mai szenny amerikai filmek(ahol minden történet ugyanúgy épül fel)

A lepkés sztori meg csak annyit jelent,hogy te még tiszteled az életet nem úgy mint a legtöbben(bár ezért lehet hogy még sok beszólást fogsz kapni de te ne foglalkozz velük és kérlek ne változz meg:) )

Meg ha engem kérdezel egy állatkerti séta többet ér mint egy drága parfüm amit úgyis elhasználsz.

Nincs veled semmi baj:)Ettől függetlenül a gondolataid még lehetnek érettek csak te ezeket a dolgokat is szereted:)

2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt szó szerint írhattam volna én is magamról. :)

Ugyanilyen vagyok, csak én 22 éves.

És sikerült egy ugyanilyen beállítottságú pasit találnom, aminek nagyon örülök, azóta teljesnek érzem az életem. :))

De akik egyáltalán nem ilyen típusok, azokat se zavarja, szóval ne aggódj, ezzel semmi baj.

Akiket meg mégis zavar, azok nyilván nem a te embereid, de bármilyen is lennél, úgyis lenne, akinek az nem tetszik.

2013. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jah a hanna montana meg társai az nekem nem disney mese :D


olyanra gondolok mint a Csingiling, Az aranyhaj (az új disneyk közül) meg a régiek.. Pocahontas, Hamupipőke, Aladin, Oroszlán király, én pici pónim... (nah jó mondjuk az én pici pónimnak statisztika alapján több a középkorú férfi rajongója mint a kislány :D ) plüss állapotból jelenleg egy van, amivel alszom a többi "száműzve" lett egy zsákba...


a kollégáim nagyon furán néznek rám az úgymond gyerekes viselkedésem miatt.. (már mindegyik "felnőtt" családos ember, és nem tudom eldönteni hogy nekem gáz, hogy ha szóba jön egy mese én kivülről elmondom a történetet vagy nekik, hogy nem tudják miről szól a gyerekeik kedvenc meséje.... (én még most is megnézettem anyummal a kedvenceimet mikor meglátogatom)

2013. aug. 3. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen csingiling nekem már túl gyerekes lenne, hiába vagyok "érzékenyebb lelkületű" mint a sokévi átlag...
2013. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem tudom miért, lehet azért mert kiskoromban is nagyon szerettem a Csingilinget meg a tündéreket, dehát annyira aranyos :D


http://www.youtube.com/watch?v=dAW5FKfniUM

2013. aug. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!