Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha azt érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt érzem, hogy nem vagyok elég jó a barátom számára?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 4 éve vagyunk együtt.

Nekem ő a leghosszabb és legkomolyabb kapcsolatom. Egyidősek vagyunk, és elég fiatalon ismerkedtünk meg, azóta együtt vagyunk.(17éves korunk óta) Neki is én vagyok az első komoly kapcsolata.

Mindketten egymással veszítettük el a szüzességünket.

Mindig attól félek, hogy majd el fog hagyni egy másik lányért, mert ugye rajtam kívül még mással nem is volt.

És félek hogy rám fog unni, előbb utóbb.

Bár azt mondja,nagyon szeret, de félek,hogy egyszer elveszítem. Hiszen annyi szép lány rajtam kívül,ráadásul én sem vagyok hű de szép,inkább átlag.

Ráadásul a haverjai elég bulizósak,ő nem sokszor megy velük,de ha igen, akkor csajok is szoktak velük lenni.(Mivel van vagy 2barátja(akiről tudok), aki elég csajozós.

Segítsetek,mit tegyek?


2013. aug. 4. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kimutatja hogy szeret, akkor meg mi a f**zt aggódsz?
2013. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira nem értem az ilyen lányokat... bammeg szeret és ennyi. Mit rináylsz? Ha eddig kitartott melletted akkor most is fog. És gondolj bele. Mi van ha nem ő, hanem te fogsz ráunni? Akkor mit csinálsz?


17/L

2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!