Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés

Van nekem egy nagyon jo baratom (x) aki udvarolt nekem es van baratnoje de nem szerelmes bele csak vele van..es tegnap elott egy hazibuliban voltunk es beszelgettunk latta rajtam h nagyon kivagyok majdnem elsirtam magam neki meg ilyenek es megolelt es megcsokolt en meg hagytam magam mert jol esett szuksegem volt ra marmint a sracra es a szeretetre..meg 3 x megcsokolt aztan mondta h o elmegy aludni kulon szobaba es h menjek vele dumaljunk egy ujjal se nyul hozzam stbi..es mondtam neki h nem akarok bulizni akarok es bement szobaba es egyik haverhoz (y) odacsapodtam es tok jol elvoltunk el akartunk menni furdeni marmint ejszaka a strandra eltevedtunk volt ott minden annyi h megfogta a kezem es a srac aki udvarolt nekem ezt meglatta (x) es lattam rajta h legszivesebben leszurna a sracot (y) aki fogta a kezem..aztan meg nagyivbol leszart hozzam se szolt es nem ertettem mi a baja..azt mondta h nekem kell kierdemelnem az embereket nem pedig engem kell kierdemeljenek..es masnap buliban meg hozzam se szolt meg semmi ez volt tegnap ejjel megkerdeztem tole (x) mi a baja azt mondta h nem ilyennek ismert meg es h nem fog velem tobbet beszelni..en meg odavagtam neki hogy jo akk az lesz az elso h hazamegyek es felvagom az ereim es elfutottam es ugy sirtam mint meg soha es odajott atolelt megpuszilta a homlokom ott nyugtatott fekhuzott a foldrol..es mondtam neki h minek vagy itt ha leszarsz nagyivbol? Azt mondta azert mert most is eppen leszar..nem ertettem..mondtam neki h most van ra a legnagyobb szuksegem mert magam alatt vagyok benne bizok a legjobban de egyszeruen nem ertem miert csinalja ezt..atolelt es egyszeruen nem ertettem kiakadtam es nem akart elengedni..jo ertelembe..magahoz szoritott mintha nem akarna elvesziteni de en kiszakitottam magam az olelesebol es elfutottam.. Utana azzal a haverommal (y) voltam aki megfogta a kezem kicsit megnyugtatott megint ugy lazan viselkedtem es mentunk tancolni havert megkerdeztem hogy hol van a srac? Azt mondtak h miutan elszaladtam tole szo nelkul hazament..nah ezt se ertettem de utana folyton ot kerestem a buliba..es most fog elutazni ket hetre es nem fogok tudni vele beszelni es most nem tudom mi van..

Szerintetek?? Miert csinalja ezt? Megjegyzem nem szerelmes a baratnojebe es tudtommal eleg ritkan talalkoznak


2013. aug. 4. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
milyért szivatod x-et y-al?
2013. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Y nekem csak egy haver de x nekem nagyon fontos nagyon megbizom benne az eletemet is ra tudnam bizni es x tudja hogy most mennyire egyedul erzem magam a buliban is volt h egyedul ultem. Es nem jott oda hozzam es azt nem ertem ha akar tolem valamit miert nem tesz erte valamit?
2013. aug. 4. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom lányom, de fullba nyomod a kretént. Hagy adjak egy tanácsot: SOHA ne nyomd fullba a kretént.
2013. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán mert ha fontos lenne neked nem y társaságában vigasztalódnál. Másrészt jellemtelen lépésnek tartom ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik majd elrohan! Szerinted a srác mit élt át?
2013. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hat van baratnoje..es azt nem ertem ha van baratnoje akkor miert csinalta ezt? En nem akarom szetszakitani tole..a y meg egy haverom azert fogta meg a kezem mert sotet volt a sttandon es majdnem elestem..nem azert mert y akarna tolem valamit..es nem fenyegetoztem az ervagassal en tenyleg megcsinaltam volna ha nem jott volna oda..mert amikor x kimondta h nem beszel velem tobbet egyszeruen azt ereztem hogy mivel nem mondja el miert haragszik es nem tudom helyrehozni ha nem tudom mit kell helyrehozni akkor ezek szerint ororkre elvesztettem..es nagyon megijedtem hogy ez lesz ebbol de nagyon szeretem..benne bizok meg a legjobban..z a vege..mert en nagyon szeretem xet nem szerele
2013. aug. 4. 16:33
 6/6 A kérdező kommentje:
De hat van baratnoje..es azt nem ertem ha van baratnoje akkor miert csinalta ezt? En nem akarom szetszakitani tole..a y meg egy haverom azert fogta meg a kezem mert sotet volt a sttandon es majdnem elestem..nem azert mert y akarna tolem valamit..es nem fenyegetoztem az ervagassal en tenyleg megcsinaltam volna ha nem jott volna oda..mert amikor x kimondta h nem beszel velem tobbet egyszeruen azt ereztem hogy mivel nem mondja el miert haragszik es nem tudom helyrehozni ha nem tudom mit kell helyrehozni akkor ezek szerint orokre elvesztettem..es nagyon megijedtem hogy ez lesz ebbol de nagyon szeretem..benne bizok meg a legjobban mert en nagyon szeretem xet de nem szerelembol es ezt x is tudja
2013. aug. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!