Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha olyan barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha olyan barátnőm, aki tényleg az esetem?

Figyelt kérdés

Csak az olyan lányoknak szoktam tetszeni, akik nem igazán az eseteim. Nem azt mondom, hogy nem vonzódom hozzájuk, de valahogy nem akarok velük kapcsolatot. Olyan furcsának érezném bemutatni a haveroknak, családnak, ha közben nem is az olyan lányok tetszenek, mint ő. A probléma csak az, hogy akik tényleg tetszenek, azok nem ilyen srácot keresnek, mint én.

Mivel nem akarom a lányokat becsapni, inkább nem is járok senkivel. Egy-egy szexkapcsolat néha összejön, persze nem olyan lányokkal, akik az ideálok, de azért vállalhatóak. Bár nem vagyok egy túl romantikus fajta, nagyon hiányzik az, hogy valakire ránézhessek, és érezzem, hogy igen, pont ő kell nekem és csak őt szeretem, hogy megmutathassam a világnak, hogy ez a lány a barátnőm.

Néha találkozni az oldalon hasonló esetekkel, de főleg tinik esetében. Én viszont már 20 felett vagyok.



2013. aug. 4. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
milyenek az elvárásaid? 22/L
2013. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
Fogadd el a magányt, néha jobb egyedül lenni. Nézd a jó oldalát: így nem hozod a nyakadra a bajt, egyszerűen sz*rd le őket, meg az egészet :S
2013. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés... Azért csak hajrá.


Nekem tuti nem lesz, mert én azok közé tartozom akiknek be kell érniük a bányarémek "futottak még" kategóriájának legaljával...


Ez van ha pancsernek születsz. De neked megy ez

2013. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Nehéz leírni. Nekem az arc számít, a testalkat csak annyiban, hogy ne legyen túlsúlyos. A gond az, hogy a nekem tetsző arcberendezés a legkeresettebbek között van, ha lehet ilyet mondani.
2013. aug. 4. 18:23
 5/65 anonim ***** válasza:

És az ilyen lányok milyen srácot keresnek?

Mondjuk elég szépen megfogalmaztad, hogy neked csak az számít, hogy a lány nagyon jól nézzen ki :D

2013. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
írj privátban úgy könnyebb, ha gondolod:)
2013. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim válasza:
ugyanez a bajom...
2013. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Nem kizárólag a kinézet számít. Az például zavar, ha egy lány nagyon "egyszerű". Viszont abban igazad van, hogy nem várom el, hogy atomfizikus legyen. Persze örülök, ha bonyolultabb kérdésekről is el lehet vele beszélgetni, de nem elvárás.
2013. aug. 4. 18:44
 9/65 anonim ***** válasza:
A szövegedből arra következtetek, h átlagos külsejű lehetsz, és mint ilyen, csak a csúnya/hülye/ringyó lányoknál lehet esélyed. Normális lánnyal csak a jóképű fiúknak van esélyük összejönni.
2013. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
18%

A csajoknak 5 típusú csávó jön be se több se kevesebb


1.Kopasz, kigyúrt, napbarnított gyurma.


2.Vékony, "laza", "divatos"


3.Szőkésbarna kopaszodó magashomlokú


4.Magas szőke, kékszemű "árja"


5.Borostás, kigyúrt keménygyerek.


Akik automatikusan esélytelenek: kövérek/gebék/alacsonyak/púposak/kockák/sűrűhajúak/bajszosak/sápadtak/sárgafogúak/szemüvegesek/konzervatívak... Bármelyiknek születtél ráácsesztéééééél van

2013. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!