Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők úgy várják el az önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők úgy várják el az önbizalmat a pasiktól, hogy azt se tudják mi az az önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Nők elvárják hogy egy férfinak legyen önbizalma. De nem tudják elképzelni, hogy milyen amikor nincs valakinek önbizalma. Ugyanis a nők állandóan kapják az önbizalmat, de a pasik sehonnan nem kapják, így könnyű beszélni az önbizalom fontosságáról.

Pl.: egy átlagos nő felmegy egy társkeresőre, agyon bókolnak a pasik neki, nagyon szép dolgokat mondanak róla. Ez erősíti az önbizalmukat. De ha egy átlagos pasi megy fel társkeresőre, akkor nem hogy bókolnak neki még vissza se írnak a nők


2013. aug. 5. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kemény az élet.
2013. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 libamájaskrumpli ***** válasza:
32%
Pontosan így van. Nem gondolkoztam még ezen, de nagyon jó kérdés elismerésem.
2013. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A nők azért akarnak olyan pasit akinek van önbizalma.Mert nekik nincs.

Nézd csak meg őket.Nézd meg az itteni kérdéseket.

Szerintem az álláspontod hülyeség

2013. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valakinek önbizalma, hogy társkereső oldalon ismeretlen férfiak random mgdobálják kismillió üzenettel, szóval már itt bukik a dolog.
2013. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnak megy, akkor benned van a probléma.
2013. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 libamájaskrumpli ***** válasza:
38%
1 te tuti vmi ronda Pycsa lehetsz, mert nem érted miről van szó.
2013. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj, de légy szíves, ne általánosíts. Én például kb. 14 éves koromtól 34-ig kifejezetten önbizalomhiányos voltam, és nem, nem ragadtak rám a pasik. És igenis megértem, hogy az önbizalomhiány leküzdéséhez pozitív jelzés, megerősítés, érdeklődés kimutatása kell a másik nem irányából. Átlagos nő vagyok, társkeresőn egyszer voltam úgy egy hónapig, volt egy, akinek én írtam, és nem válaszolt, aki nekem írt kettő darab férfi, mind a kettőnek válaszoltam.
2013. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Már megint egy pasi, akit átvertek a nők és szörnyű önbizalom hiányban szenved.


Szóval...


Én 17 éves lány vagyok. Kb. 15 éves koromig nem voltak barátaim, az önbizalmamat meg sorra rombolták le. Több pasi a szemembe mondta, hogy ronda vagyok, meg kinek kéne ilyen lány mint én. 170cm és 50kg azt hittem magamról, hogy kövér vagyok és csúnya. Egészen addig amíg nem találtam meg az exemet. Egy évig voltam vele, majd annyira tönkre tett, hogy megint szét estem lelkileg. És megint teljes mértékben önbizalom hiányos lettem. Rá másfél hónapra meg megismertem a mostani párom. Vele a mai napig együtt vagyok. Most nincs önbizalom hiányom párkapcsolati téren. De sokszor még mindig eszembe jut, hogy vajon mit szólnak hozzám az emberek, tetszek-e nekik stb. Soha senkitől nem kaptam bókokat, a barátaimon kívül.


Amúgy meg az a véleményen, hogyha egy nő már arra sorra kerül, hogy társkereső oldalon van fönt, akkor szerintem az ritka önbizalom hiányos és valamilyen szinten keresi a bókokat.


Erre mondatra pedig: "De ha egy átlagos pasi megy fel társkeresőre, akkor nem hogy bókolnak neki még vissza se írnak a nők"


Én soha a büdös életbe nem fogok egy pasinak bókolni. Igenis a férfi szerezze meg a nőt és ne fordítva. Mert akkor te nem önbizalom hiányos vagy hanem gyáva apukám.


17/L

2013. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8.

Kedves 17 éves lány.

Bókolni nem csak ismerkedésnél szokás,és igen.Néha nekünk is jól esik néhány dicsérő.Nem csak nektek...

2013. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8-s


egyelőre nem a későbbiekre gondoltam, odaírtam, hogy ismerkedésnél ("megszerzés") persze, hogy szükségetek van rá, ezt nem is mondtam, de ez szerintem a későbbiekben automatikus. Én legalább is szoktam mondani a páromnak, hogy ma milyen jól néz ki, jó ez az ing rajta stb.

2013. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!