Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal ebben a hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ebben a hónapban leszünk fél éve együtt, és szeretnék neki venni valamit ez alkalomból, de nem tudom hogy mit vehetnék illetve adhatnék neki. Semmi ötletem nincs! Nektek van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mik a hobbijai? Mit szeret csinálni? :)
2013. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél év alatt szörnyen jól meg lehet ismerni valakit. Mi akik itt semmit tudnak a párodról hogyan adjuk tanácsot? Őt csak te ismerheted nem mi. :)
2013. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: A barátom rocker :))

Második: Igaz, csak azért szerettem volna kérni egy kis tanácsot :))

2013. aug. 5. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én értem, de akkor csak a sablon ötletek fognak jönni. Semmi egyéb, ami tényleg személyes lehet. :)
2013. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nembaj jöhet bármi,csak jó legyen, meg én valami romantikusra gondoltam, csak nem tudom hogy mi lehetne :(, nem tudtuk valami romantikusat?? :))
2013. aug. 5. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!