Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Veszekedés után az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veszekedés után az a jobb ha hagyom a dolgokat, vagy ha küzdök érte?!

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tévő legyek.

Hagyjam pár napig ne beszéljek vele, vagy inkább hívjam, smst küldjek, meg ha rá tudom venni fészen beszélgessünk?

melyik "jön be" jobban? (hamár így alakult)

Találkozni nem tudunk, (nem akar látni), meglepni sem akarom, ismerem, valószínűleg szánalmasnak hinné, mintsem jó pont lenne.


SZóval? Pár nap pihentetés, vagy inkább telekommunikáció?



2013. aug. 3. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
az se jó ha nem hagyod békén, próbáld meg felhívni párszor, de ne vidd túlzásba
2013. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó, nem ismerjük a nődet, konkrét választ nem kapsz erre a kérdésre.

Általánosságban bejön, ha keresed, hogy érezze, hogy zavar téged ami történt, de nem úgy, hogy 50x hívod egy nap, vagy üzenetekkel bombázod. A veszekedés első napján max 2x, másnap egyszer, harmadik nap meg általában megenyhülnek.

2013. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hívtam, azt mondta időre van szüksége hogy átgondolja.

bízok benne. Ő nem olyan lány, hogy kavar mögöttem. Régebben is mikor veszekedtünk volt ilyen, hogy kellett neki pár nap.

Szóval ha naponta felhívom esténként, az jó?!

annyit mondott teloba, hogy elege van a sok vezsekedésből, és szinte bármit kérdeztem (hisz e még bennünk, most szakítunk, meg mit érez, hogy áll a kapcsolatunk) mindenre "nemtudom" volt a válasz. de nem mondta ki aztsem hogy szakít.

2013. aug. 3. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már többször volt ilyen, és pár napra rá megoldódott, akkor szerintem maradj a bevált receptnél, és inkább 1-2 napig egyáltalán ne keresd. Ha mindenképp akarod, akkor inkább üzenetet írj, csak hogy tudja, hogy gondolsz rá, de nem kell válaszolnia(nem is kell kérdezni, csak hogy "hiányzol", és ehhez hasonlók, biztos tudod, hogy mi működne nála).
2013. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma van a hófordulónk. reggel írtam smst.

úgy lett volna hogy együtt töltjük de ugye a veszekedés miatt nem akar engem.

a baj csak az, hogy jövö 7 en végig dolgozik. legözelebbi találkozonk max 1 hét mulva lehet.

félek akkor már késő lesz, és kihűl a dolog benne..:/

igen bevált, de alig 2 hete volt egy szintén iylen súlyú vezskedésünk, és alig bocsájtott meg ott is, aztmondta rengeteget romboltam el a kapcsolatunkból. ezt ugyan megspékeltük egy talival, és nagyon jól eltöltöttünk másfél napot, és boldogok voltunk.

erre most megint elb/sztam.

félek, hogy ezvolt az utolsó csepp.

A baj, az hogy megőrülök, mert semmit sme tehetek. mindne rajta múlik.

2013. aug. 3. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!