Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel 1 éve együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel 1 éve együtt vagyok nem akar találkozni velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve ismertem meg egy lányt aki tőlem 100km re lakik sajnos súlyos depressziója van azt nem szeretném részletezni hogy miért de sajnos elég durva dolog és sajnos tudom hogy nem hazudik látszik is rajta. Én vagyok neki az egyetlen támasza ha vele vagyok akkor mindig jókedve van és vidám. Ha otthagyom akkor biztos hogy nem fogja kibírni a és nagy valószínűséggel öngyilkos lesz. Próbáltam rábeszélni de nem akar találkozni velem azt mondja hogy sose találkozhatunk. Én nagyon szeretem pedig tudom hogy nincs értelme a kapcsolatnak.Az egyik dolog hogy nem tudom elhagyni az pont ezért van a másik dolog meg hogy tudom nem bírná ki ha otthagynám és ha valami történne vele ez miatt akkor azt sose tudnám megbocsájtani neki szerintetek mi lenne a helyes? 19 f
2013. júl. 28. 06:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy jókedvű, ha veled van. De mégsem akar veled találkozni... Lehet, hogy valami még jobban lejjebb sodorta a depresszióban, amit neked sem akar elmondani.


De amúgy ja... ez mint kapcsolat eléggé halálra van ítélve, ha a lány ennyire magába van esve.


Nem azt mondom, hogy reménytelen lenne, csak neki is tennie kéne.

2013. júl. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennek így nem nagyon van jövője.

Ha már volt,hogy beszéltetek webcamerán keresztül,akkor nem,de amúgy kérnék egy újságot tartós képet,mert ez gyanús.

Ha nem az a baj,akkor faggasd,hogy mi,majd az mérlegelve döntsd el,hogy te azon túl tudsz-e lépni és ha igen,akkor mondd meg neki is,hogy emiatt nem kell aggódnia.

2013. júl. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm mondta már hogy szakítsak vele mert ennek semmi értelme de egyszerűen nem tudok mert szeretem és ha valami baja esne ez miatt akkor sose bocsájtanám meg magamnak. :(
2013. júl. 28. 06:33
 4/11 A kérdező kommentje:
szoktunk beszélni webkamerán meg mikrofonon van hogy egész nap úgy beszélünk a viselkedése alapján meg tudom sajnos hogy igazat mond meg látszik a lelki állapotán is.
2013. júl. 28. 06:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Látogasd meg te, és vidítsd fel! :)
2013. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég zavaros, nem akar veled lenni, de szerinted öngyilkos lenne, ha elhagynád?
2013. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam azon hogy meglátogatom mert van 1 öccse és azzal talán össze tudnék beszélni csak hát nem tudom mennyire sülne ki jó belőle.
2013. júl. 28. 07:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha depressziós, vagy csak depresszív állapotban van, a különbség, hogy utóbbit meg tudja indokolni hogy miért is érzi magát annak. Te attól, hogy szövetkezel nem fogsz rajta tudni segíteni, ezt veheted készpénznek is, ez nem így működik.
2013. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagytok együtt. Tudatosítsd magadban, hogy 99% valószínűséggel hazudik. Próbálj neki segíteni, keresd meg a testvérét, nézd meg a házat ahol lakik.


Ha szerencséd van nincs férjnél és nincs gyereke, csak lelkibeteg. várjuk a beszámolót!

2013. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A jelek és az elmondása szerint én belém is belémszeretett egy lány, neten szinte minden nap beszélünk, de egy ideje ő sem akar találkozni, mi is messze vagyunk egymástól. Én sem igazán értem, mi van...
2013. aug. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!