Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvetettem hogy mit szólna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvetettem hogy mit szólna ha a következő az összeköltözés lenne. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Ő 26, én 23. Nemrég felvettettem neki, hogy mi lenne ha a jövő karácsonyt esetleg már egy közös kis lakásban töltenénk. Volt egy kis hatásszünete majd azt mondta hogy most ezer más dolga van és anyagilag sem állunk jelenleg úgy és ezen még szerinte korai gondolkozni. Viszont az sem megoldás szerintem hogy mindig csak a hétvégét töltjük csak együtt ráadásul ekkor is alkalmazkodni kell szülőkhöz meg,lakótársakhoz.

Tegnap veszekedtünk teljesen más okból kifolyólag,és azt mondta hogy ezért nem akar velem élni mert kiidegelném és akkor van nyugta és tudja kipihenni magát ha egyedül van..


2013. aug. 6. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ennek annyi...
2013. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te vagy a nő a kapcsolatban?

Lehet, hogy rosszul érzem, de ezt a lépést szerintem jobb a férfinek megtennie.

Mint például a lánykérést sem jó, ha a nő hozza szóba.

2013. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!