Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve élek párkapcsolatban. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakukk1125 kérdése:

2 éve élek párkapcsolatban. A párom az interneten szivesen beszélget flörtöl nőkkel. Csináltam egy kamu oldalt magamnak és szóba elegyedtünk. A barátnőjét vagyis engem eléggé lehordott. Találkozni is hajlandó lett volna. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 20:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Az én párommal ugyan ez volt a szitu csak nálunk mindenféle társkeresőre is regisztrált és én is csináltam egy kamu oldalt ,de én be is húztam a csőbe és oda mentem a randira. Leesett az álla rendesen,szépen beolvastam neki aztán haza mentem összepakoltam és nagyon gyorsan elköltöztem. Próbáld kieszközölni a találkozást ,beszéld meg vele a randit . Úgy van értelme ha a randin oda is mész ha fel vagy rá készülve hogy ha elmegy tényleg a talira akkor azzal jár hogy szakitasz vele. Ha csak kilesed hogy tényleg ott van-e a megbeszélt helyen ,az is már egy bizonyiték hogy kapható arra hogy félre lépjen és már csak a te döntésed hogyan cselekszel.Én már eleve ott hagytam volna azért hogy a hátam mögött lehord ,,idegen ember" elött.Nem becsül meg mint nőt nem értékel,hagy ott a p....-ba!
2013. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11-es vagyok.és még valami ,a szívatáshoz tanács: adagold be neki hogy mi a kedvenc virágod és ha fogyasztasz néha alkoholt akkor mi a kedvenc szeszes italod de valami jó drága fajtát találj ki a piából és a virágból is! Én is ezt csináltam és ott állt fehér rózsa csokorral és jó fajta pezsgővel a kezében! Ez neki potya pénz kidobás lesz,hadd menjen el a kedve egy időre nőktől! :)))
2013. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Hát ha bevállalós vagy tényleg megteszed! :D én tuti megtenném, mert akkor fog meglepődni a legjobban. ha simán elárulod azzal szerintem nem égne akkorát.
2013. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Pendulum92 ***** válasza:

Ez kvanagy :D El ne felejtsd leírni, hogy mi volt!


(remélem nem kamu)

2013. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos.És megteszem,randizok vele.Aztán mehet a levesbe...A szivem szakadt meg amikor visszairt "nekem".Majd megirom a fejleményeket!!!!Köszönöm mindenkinek a segitséget!!
2013. aug. 7. 07:17
 16/34 A kérdező kommentje:
Holnap találkozik "velem".Kicsipem magam lássa mit veszitett el.Pofára ejtem!!Majd irom a fejleményeket.
2013. aug. 7. 15:33
 17/34 anonim ***** válasza:
Ügyes, okos legyél! Ne hagyd, hogy kidumálja!
2013. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Pendulum92 ***** válasza:
Mit nem adnék, ha láthatnám az arcát, mikor meglát :D
2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
mint írtam nekem is volt ilyen szitum a volt párommal.Ezek az alakok mind tetű férgek ,pszcihopata barmok. Jobb minnél hamarabb megszabadulni tőlük,de ne hagy magad bepalizni mert ha nem hagyott ott abból tudni fogja hogy téged érzelmileg úgy tud majd zsarolni ahogy akar.Sok szerencsét és ne hagyd magad,okos legyél különben sose fogsz megszabadulni tőle!
2013. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
hogy sikerült a randi? Volt pofára esés?
2013. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!