Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve élek párkapcsolatban. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakukk1125 kérdése:

2 éve élek párkapcsolatban. A párom az interneten szivesen beszélget flörtöl nőkkel. Csináltam egy kamu oldalt magamnak és szóba elegyedtünk. A barátnőjét vagyis engem eléggé lehordott. Találkozni is hajlandó lett volna. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 20:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

hú, erre kíváncsi vagyok :)

mi volt?

2013. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Pendulum92 ***** válasza:
Gondolom kimagyarázási folyamat van :D Az ilyen férgek mindig a nem gondolták komolyan/csak szórakoztak szöveggel magyarázkodnak, amit sokszor be is vesznek a nők sajnos.
2013. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Na mi történt, hogy volt? Mesélj! Már kilyukad az oldalam a kíváncsiságtól! :D
2013. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk a fejleményeket.
2013. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Na hát.jelentem szingli vagyok.Odamentem a megbeszélt kávézóba csinosan magabiztosan.Megkérdeztem tőle csak nem valaki mást várt?Mondjuk az Ancsát?Ezen a néven vettem fel vele akapcsolatot.Nos az első döbbenet ami érte,az mindent megért nekem.Megmondtam neki velem beszélt le randit,és hogy soha többet nem akarom látni.Ezután átültem egy másik asztalhoz és boldogan megittam a kávém.Azóta könyörög,zaklat,de magasról let@jom...Köszi mindenkinek a támogatást.
2013. aug. 13. 12:37
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem semmi! Azt hiszem, mondhatom valamennyi nő nevében, hogy büszkék vagyunk rád. Akkor megérte összeszedni a bátorságod. Azért titokban felvehetted volna a reakcióját :)
2013. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Undorító dolog amit csinált , jó hogy fény derült a dologra . Minden elismerésem a tiéd . Bátor nő vagy és határozott .
2013. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
nagyon ügyes vagy. Gratulálok és kitartást!
2013. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok! Tényleg büszkék lehetünk rád.
2013. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm.Nektek köszönhetem,hogy a sarkamra álltam!!Remélem senkivel nem fog megtörténi ami velem,iszonyatos érzés.De mikor elgondolkoztam a dolgom rákellett jönnöm,minek sajnáljak egy olyan kapcsolatot ami csak nekem volt fontos.Inkább egyedül mint egy hazug férfival.És most belevetem magam az életbe!Mindenkinek kívánok boldog ŐSZINTE kapcsolatot!!!!
2013. aug. 13. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!