Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hisz nekem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hisz nekem a párom?

Figyelt kérdés

Óriási nagy problémám van. A hüvelyem gyenge. A párom volt az első, akivel lefeküdtem, de már akkor sem olyan volt a hüvelyem, mint egy normális szűz lánynak. 11 évig lovagoltam, a szűzhártyám is kirepedt így nem volt vérzésem se. Volt köztünk egy kis mosoly szünet, én az idő alatt senkivel nem voltam, mikor össze jöttünk és lefeküdtünk, előjátéknál 3-4 ujjal tudott benyúlni. Azt állítja, biztos azért, mert valakivel voltam.

NEm tudom neki bizonyítani hogy nem. De akkor mitől van, hogy időről időre egyre gyengébb a hüvelyem?

Teljesen kétségbe vagyok esve, mert rossz, hogy nem hisz nekem, mikor semmi okom nem lenne őt becsapni.

Kérlek segítsetek!



2013. aug. 7. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Végezz hüvelytornát.

[link]

2013. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ettől még nem fogja elhinni, hogy nem történt senkivel semmi. Ő az egyetlen férfi az életemben. Elméletileg kapott egy emailt hogy voltam valakivel. De nem értem, miért lettem volna, mikor őt szeretem és képtelen lennék efféle dolgokra.. :(
2013. aug. 7. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye.nincs mit szépíteni ezen
2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljesen kétsége estem. Szeretem és bármit megtennék azért, hogy ezt bebizonyítsam. De erre nem sok lehetőség van úgy gondolom :/ Nem szeretném elveszíteni, de bizonyíték nélkül nem fogja elhinni, hogy hűséges vagyok és én nem vagyok a többi barátnője, akik eddig megcsalták :/
2013. aug. 7. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy idióta, és semmit nem tud a hüvelyről. Még a Wikipédiában is a lovaglás szerepel kiemelt példaként, aminek hatására elszakadhat a szűzhártya. A hüvely tágulásának meg örülhetne is a párod, ugyanis ez azt jelenti, hogy nem kicsit be vagy rá izgulva (nem csak a nedvesedés jelzi ezt). Üzenem neki, hogy olvasson egy kicsit utána, tudatlanul ne gyanúsítgasson téged, mert ez elképesztő taplóság.
2013. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
U.i.: mellesleg a bantu négerek értelmi szintjét tükrözi ez a hozzáállás, hogy ha nem véreztél, akkor biztos voltál már mással... nem kritika, ez tényleg náluk "divat".
2013. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy egyes kultúrában ez igen rosszat tud jelenteni, de mondtam neki, hogy tudok arról, hogy a szűzhártyám már nem fog vérzést okozni.

Azt sajnos én sem tudtam -pedig egészségügyet tanulok és elég érdekes témák hangzanak el-, hogy ennyit is tágulhat a nő izgalmi állapotban. :/

2013. aug. 7. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még sokkal többet is, láttál már kisbaba fejet? Jóval nagyobb, mint egy pénisz átmérője.
2013. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, de az egészen más szituáció :) Bár az imént olvastam, hogy egy nőnek nem szülési fájdalmai voltak, hanem orgazmusa lett, miközben a pici haladt kifelé.
2013. aug. 7. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdező nem a hüvelye miatt aggódik, hanem amiatt, hogy nem hisz neki a párja!

Szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg a dolgot, mondd el neki, hogy ez téged bánt, és szeretnéd, ha bízna benned, mert más a dolog oka.

Ha mindez már megtörtént, és nem hisz neked, akkor szerintem idővel úgy is elválik, egymásnak valóak vagytok-e, vagy sem. Mindig jönnek új lehetőségek, és nem marad egyedül senki sem. :)

Fel a fejjel!

2013. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!