Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy olyan párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy olyan párt szeretnék, aki Tunyacsáp jellemvonásaival rendelkezik?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon szerettem a meséket, Tuncsacsáp volt a kedvencem. Nagyon tudnám értékelni, ha egy férfi hasonló tulajdonságokkal rendelkezne. Kicsit gonosznak volt beállítva, de nagyon tetszett a szarkazmusa, iróniái. És művész is volt.
2013. aug. 7. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az meg ki a frászkarika??

Amúgy meg ne meséből akarj magadnak valakit...

2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Bino ***** válasza:
100%
És még mindig meg tudnak lepni..
2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Anno a "mindjárt jövök csak hozom a mókus-mentő egységcsomagot" dumáját nagyon bírtam.


Amúgy én sajnos hasonló vagyok. Gúnyos, szemét és engem is idegesít a szomszédom.

2013. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. Hidd el, hosszú távon nagyon idegesítő egy szarkasztikus gyökérrel együtt lakni.
2013. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én Tunyacsápot utáltam, olyan negatív mindig, azt meg nem szeretem, de nekem meg Peter Griffin jön be. xD Szóval nem szóltam. :D
2013. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért idegesítő? Nekem pont ez tetszik.
2013. aug. 7. 20:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Ennyire fontos a nagy orr? :D
2013. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát most elgondolkodtam... és a búvalb...ottságát leszámítva nekem is tökre bejönne xD Meg mondjuk klarinét helyett inkább ukulelézzen.
2013. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy milyen hangszeren játszana részlet kérdés lenne, de úgy a világnézete, meg a morcossága, de tényleg a szarkazmusa... ilyesmi férfi.. hmm
2013. aug. 7. 20:56
 10/20 anonim ***** válasza:

Mert rossz. Nyomasztó a környezetemben lenni, nem vagyok inspiráló, mindenkit magammal rántok a mélybe és nincs pozitív jövőképem. Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan kérdező...


Pont ki akarok ebből gyógyulni, neked meg ez a fétised. Nem semmi.

2013. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!