Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy olyan párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy olyan párt szeretnék, aki Tunyacsáp jellemvonásaival rendelkezik?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon szerettem a meséket, Tuncsacsáp volt a kedvencem. Nagyon tudnám értékelni, ha egy férfi hasonló tulajdonságokkal rendelkezne. Kicsit gonosznak volt beállítva, de nagyon tetszett a szarkazmusa, iróniái. És művész is volt.
2013. aug. 7. 20:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A leírásod alapján ebből a kevés információból inkább enyhe depresszióra gondolnék, mármint a nincs pozitiív jövőképed miatt, meg a kedélylehúzás stb. Tunyacsápnak volt jövő képe azért, elakart érni valamit, a kis klarinéttjével. Most alaptermészetre gondolok, és ez igenis bejön, de ez nem feltétlenül lehúzás, mármint hangulati.
2013. aug. 7. 21:18
 12/20 anonim ***** válasza:

Tunyacsáp is depressziós és nincs célja az életben:


[link]

2013. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De van célja, a művészet :) - és, hogy minnél messzebb legyen spongyabobtól :D
2013. aug. 7. 21:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyik célját el is érte akkor, amikor egy másik helyre költözött, de ott sem tudott boldogan élni. Elolvastad a cikket, amit linkeltem? :D
2013. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen elolvastam (:

Szerintem, azért volt boldogtalan távol spongyabobéktól, mert legbelül lehet szeretetéhes, csak kicsit alulszocializált, introvertált típus. Sőt, azt is eltudom képzelni, hogy szereti spongyabobot a szíve mélyén, csak nem lenne hű önmagához, ha bevallaná. Azt megértem, hogy Patrikot utálja, mert ő viszont tényleg egy degenerált alak :D

2013. aug. 7. 22:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Arról a depressziós listáról hiányolom Jon Arbuckle-t.
2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kolosszus22 ***** válasza:
Gőzöm sincs ki az a Tunyacsáp, de szarkazmusért és fanyar humorért nem kell a szomszédba mennem.
2013. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A Garfieldból nagyon kevés részt láttam (:

Most olvasgattam itt Tunyacsáp után és volt ellensége is, név szerint :Lábasfejű Leontin. Ezt a részt nem láttam :D

2013. aug. 7. 22:36
 19/20 anonim ***** válasza:
Jó, feladom. Győztél. Ennek ellenére érdekes lány lehetsz.... :)
2013. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Győztem ? :D - ez nem volt csata (: csak kielemeztük Tunyacsápot, és mennyi célt találtunk neki, látod :D

Az érdekes csupán nézőpont kérdése :)

2013. aug. 7. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!